Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3331. Smolny umiera?!

W odcinku 3331. "Na Wspólnej" Smolny dostanie od Lary ukończoną powieść. Z przerażeniem odkryje, że jest to historia o nim i nieżyjącym Rafale Ściborku! Później Krzysztof uda się do poprawczaka, gdzie czekają na niego ludzie, którzy chcą go zabić! Odcinek 3331. "Na Wspólnej" można obejrzeć 29.11 o godzinie 20:15 w TVN!

"Na Wspólnej": Odcinek 3331. Smolny zginie?

W odcinku 3331. "Na Wspólnej" Lara wręcza Smolnemu ukończoną powieść. Krzysztof z przerażeniem odkrywa, że to opowieść... o nim i tragicznie zmarłym Rafale Ściborku! Według wskazówki Cedro, Smolny przyjeżdża do swojego dawnego poprawczaka. Na dachu budynku, z którego kiedyś spadł Rafał spotyka Larę i... brata bliźniaka Rafała! Rodzeństwo chce srogiej zemsty - Krzysztof ma skoczyć!

Zobacz też: Joanna Moro porzuca aktorstwo? Rusza z nowym projektem!

"Na Wspólnej": Odcinek 3331. Ilona mści się na Maksie

Reklama

W odcinku 3331. "Na Wspólnej" oszalała Ilona wyrzuca resztę rzeczy Maksa i każe mu się wynosić. Jakiś czas później rozmawia z Łukaszem, który namawia ją do zemsty na mężu. Zdybicka nie zastanawia się długo - prosi Weronikę, żeby pomogła jej pozbawić Maksa praw rodzicielskich do Wiktorka!

"Na Wspólnej": Odcinek 3331. Paweł ma kochankę?

W odcinku 3331. "Na Wspólnej" Beata w swoim nowym domu przyłapuje półnagą kobietę! Rzuca się na nią z pięściami sądząc, że to kochanka Pawła. Na szczęście Wójcik wyjaśnia żonie, że Mariola kieruje ich budową. Kobiety umawiają się na pojednawczego drinka w barze Ziębów. Dołączają do nich Paweł i Emil, którego Wójcikowie próbują swatać z Mariolą. Bardzo skutecznie!

"Na Wspólnej": Odcinek 3331. Gdzie obejrzeć?

Odcinek 3331. "Na Wspólnej" można obejrzeć 29.11 o godzinie 20:15 w TVN!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama