Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3320. Śmiertelna diagnoza!

W odcinku 3320. "Na Wspólnej" Emil dowie się, że jest poważnie chory. Diagnoza będzie dla niego ciosem. W odcinku 3320. "Na Wspólnej" Basia zacznie rozważać rozwód! W tym samym czasie Bruno będzie przeżywał koszmar. Czy uda mu się odzyskać Natalię? Przekonamy się o tym, oglądając 3320. odcinek "Na Wspólnej", który zostanie wyemitowany 9.11 o godzinie 20:15 w TVN!

"Na Wspólnej": Odcinek 3320. Emil ma raka!

Beata zgadza się na kupno domu dopiero wtedy, kiedy Paweł proponuje żeby Emil zamieszkał razem z nimi... Tymczasem Larson dowiaduje się, że ma nowotwór! Jest zszokowany i załamany. Czy Emil powie bratu, że jest poważnie chory?

Zobacz też: Adam Zdrójkowski o rozstaniu w Wiktorią Gąsiewską

"Na Wspólnej": Odcinek 3320. Basia chce rozwodu?

Smolny próbuje przekonać Bizonia, żeby nie płacił szantażyście. Kumpel jest zdesperowany - chce zakończyć sprawę śmierci sprzed lat. Boi się i uważa, że Krzysztof będzie kolejny! Tymczasem Basia radzi się Weroniki w sprawie zdrady męża. Pokazuje jej zdjęcie, na którym Lara trzyma Krzysztofa za rękę...

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3320. Krawczyk zmierzy się z mężem Natalii!

Bruno jest załamany rozstaniem z Natalią, ale próbuje jeszcze o nią zawalczyć. Szuka ukochanej na planie zdjęciowym. Tam dowiaduje się, że Natalia brała udział w potwornym wypadku! W szpitalu spotyka... męża Górskiej!

"Na Wspólnej": Odcinek 3320. Gdzie obejrzeć?

Odcinek 3320. "Na Wspólnej" można obejrzeć 9.11 o godzinie 20:15 w TVN!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: "Na wspólnej"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje