Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3263. Żałoba w rodzinie Zimińskich!

W odcinku 3263. "Na Wspólnej" Zimińscy przeżyją bardzo ciężkie chwile. Czeka ich pogrzeb Lidki. Najgorzej poradzi sobie z tym wydarzeniem syn zmarłej - Janek. Pomimo wsparcia, które oferują mu bliscy, chłopak nie będzie w stanie poradzić sobie ze straszną traumą i w odcinku 3263. "Na Wspólnej" postanowi zniknąć. Czy Zimińskim uda się go odnaleźć? Nowy odcinek "Na Wspólnej" można będzie obejrzeć 27.07 o godzinie 20:15 w TVN!

"Na Wspólnej": Odcinek 3263. Tragiczne wydarzenia u Zimińskich

Śmierć Lidki będzie trudnym przeżyciem dla wszystkich. Najgorzej jednak zniesie ją jej syn - Janek - który przed pogrzebem będzie śnił o zmarłej mamie. Natrętne, smutne myśli staną się dla niego nie do wytrzymania i chłopak podejmie decyzję o wyjściu z domu. Tym sposobem Janek zostanie uznany za zaginionego!

"Na Wspólnej": Odcinek 3263. Czy ktoś odnajdzie Janka?

Zniknięcie chłopaka sprawi, że jego bliskim będzie jeszcze trudniej poradzić sobie z faktem, że Lidka odeszła. Zdesperowana Danuta poprosi Bellę o pomoc w znalezieniu chłopaka. Dziewczynie uda się odszukać Janka i jednocześnie znaleźć sposób, by uporał się z cierpieniem po stracie matki. Bella opowie Jankowi o tym, w jaki sposób poradziła sobie z bólem po śmierci jej ojca, co pomoże chłopakowi wziąć się w garść.

Reklama

Odcinek 3263. "Na Wspólnej". Gdzie obejrzeć?

Odcinek 3263. "Na Wspólnej" można obejrzeć we wtorek 27.07 o 20:15 w TVN!

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje