Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10492
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Nowi bohaterowie i nowa godzina emisji

W nowych odcinkach "Na Wspólnej" nie zabraknie emocji, pojawią się także nowi bohaterowie.


Reklama

Kamil będzie musiał poradzić sobie z krnąbrnym pacjentem Ryszardem Heblewskim (Tadeusz Huk). Hoffer z przerażeniem odkrywa tajemnicę chorego na serce mężczyzny, który jest... gangsterem!

W życiu Igora pojawi się nowa kobieta. Nowak będzie zauroczony zmysłową żoną biznesmena, którą pozna podczas wywiadu z potentatem z branży okiennej. Serce Nowaka zabije mocniej dla Elżbiety, w której rolę wciela się Paulina Chapko.

Marta rozpocznie pracę w tabloidzie. Niestety, nie spotyka się z życzliwym przyjęciem... Dodatkowo jej znajomość z Olafem stoi pod znakiem zapytania, mężczyzna będzie miał do niej żal ponieważ odrzuciła jego propozycję wspólnego zamieszkania. Czy ich relacje poprawią się?

Michał nie może się pozbierać po odejściu Kingi. Jest w bardzo kiepskim stanie. Tymczasem Brzozowska ma poważne wątpliwości, czy dać byłemu mężowi jeszcze jedną szansę... Szczególnie, że coraz częściej może liczyć na Iwo!

Maks dostaje zakaz odwiedzin u synka - czy straci go na zawsze?! Brzozowski nadal nie posiada dokumentu potwierdzającego, że jest ojcem. Na dodatek pielęgniarka Kama alarmuje, że maluszek lada dzień zostanie wypisany ze szpitala - a wtedy trafi do rodziny zastępczej!


Zmienia się godzina emisji "Na Wspólnej", do oglądania nowych odcinków serialu zapraszamy od poniedziałku do czwartku o godz. 20.10 w TVN.

Informujemy, że powtórki serialu "Na Wspólnej" zostały przeniesione do nowego kanału TVN FABUŁA i są emitowane o godz. 19.30 następnego dnia po premierze w TVN.


swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje