Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10514
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Michał wypowie Kindze wojnę! Będą walczyć o syna...

Tego można się było spodziewać! Michał (Robert Kudelski), po tym, jak odkryje, że żona go zdradza, powie Kindze (Ilona Wrońska), że nie ma prawa widywać się z ich synkiem.


Reklama


W 2136. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w poniedziałek 14 września w TVN) Kinga poprosi Michała o rozmowę, ale mąż każe jej natychmiast wynieść się z ich mieszkania.

- Nie pozwolę zabrać ci Ignasia - powie i wyrzuci niewierną Kingę za drzwi.

Brzozowska zrozumie, że za swój romans z Iwo (Jakub Wieczorek) będzie musiała słono zapłacić, bo Michał na pewno nie wybaczy jej zdrady i zrobi wszystko, by zabrać jej syna.

Tymczasem Brzozowski powie Ignasiowi, że mama musiała wyjechać na kilka dni w delegację...

Kiedy Kinga znów zjawi się w domu, oznajmi jej, że za żadne skarby świata nie odda jej dziecka i z sarkazmem doda, że będzie mogła widywać Ignasia, o ile znajdzie dla niego czas wśród swoich rozlicznych zajęć.

Kinga postanowi jednak spotkać się z synem. Będzie czekała na niego na szkolnym dziedzińcu, a kiedy Ignaś wreszcie się tam zjawi, powie mu, że zabiera go ze sobą.

Ku jej rozpaczy, chłopiec poinformuje matkę, że chce zostać z tatą! Gdy powie o tym Iwo, kochanek pocieszy ją, że niebawem wszystko się jakoś ułoży i Ignaś zamieszka z nimi.

W 2137. odcinku (emisja we wtorek 15 września) znów zaczepi powracającego ze szkoły syna. Tym razem Ignaś nie będzie nawet chciał się z nią przywitać!

- Zostaw nas w spokoju i wracaj do swojego kochanka - usłyszy od Michała.

- Nie masz żadnego prawa, żeby widywać się z dzieckiem, które opuściłaś - doda Brzozowski, ale jednak pozwoli żonie spędzić trochę czasu z Ignasiem.

Kinga zapewni syna, że bardzo go kocha, ale on nie uwierzy mamie... Brzozowska będzie miała wielki żal do Michała, że zniechęca do niej Ignasia, zarzuci mężowi, że chcąc się na niej zemścić, krzywdzi dziecko. Dojdzie do kłótni, po której Brzozowski wyrzuci zapłakaną Kingę za drzwi.

Czy Brzozowska słusznie obawia się, że syn ją znienawidzi?


Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje