Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 8719
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Magda Gessler wkracza do akcji

Bar Ziębów stoi na skraju upadku… Na nic się zdają starania Marii o pozyskanie nowych klientów. Nawet Ci stali bywalcy coraz częściej wstępują do konkurencji niż do „Baru u Marii”. Sytuacja jest bardzo nieciekawa! Pomóc im może tylko Magda Gessler! To właśnie dziś znana z ciętej riposty i szczerych do bólu opinii restauratorka pojawi się na Wspólnej! Nieświadoma zgłoszenia do programu Maria już na wstępie robi pokaz swojej siły!


Reklama


Ziębowa (Bożena Dykiel) podłamana, oznajmia mężowi, że powinni zamknąć interes. Wyczerpała już wszystkie możliwe pomysły na to jak przyciągnąć klientów i nic... Włodek (Mieczysław Hryniewicz) z bólem serca obserwuje rozterki żony, ale nie piśnie nawet słowa o zgłoszeniu ich baru do programu Magdy Gessler...  

A tymczasem ekipa "Kulinarnych Ewolucji" podejmuje decyzję o zakwalifikowaniu Ziębów do programu. Jeszcze tego samego dnia w barze na Wspólnej zjawia się nie kto inna, a sama Magda Gessler! Maria natychmiast ją rozpoznaje. Tonem nieznoszącym sprzeciwu oznajmia mężowi, że osobiście zajmie się gościem!

Włodek jest tak spanikowany, że prawie mdleje za barem. Maria z kolei "zabija pewnością siebie". Podaje Magdzie Gessler porcję swoich popisowych pierogów. Bez mrugnięcia okiem odpowiada na jej wszystkie podchwytliwe pytania i z taką samą miną przyjmuje pochwały od restauratorki.

To badanie przeciwnika przez obie Panie nie trwa długo... Szybko bowiem dochodzi do pierwszego poważnego spięcia! Gesslerowej nie podoba się wystrój baru, Ziębowa natomiast zwraca restauratorce uwagę, że w jej barze spożywa się posiłki a nie dyskutuje o kolorach!

Potem jest już tylko ostrzej... Kiedy Magda chce wejść na zaplecze - Maria zdecydowanie pokazuje jej kto tu rządzi! Pani Gessler nie jest z tych, którzy łatwo ustępują... Ona już podjęła decyzję o rewolucji w barze Ziębów, czy tego Maria chce czy nie! Jak więc przyjmie to Ziębowa?  

"Na Wspólnej" z gościnnym udziałem Magdy Gessler 10 marca o godzinie 20.10 na antenie TVN.

Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler | Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama