Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 8711
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Kamil poczuje, że traci Zuzę?

Z tego, że Zuza (Małgorzata Socha) niespodziewanie została... celebrytką, której zdjęcia pojawiają się na portalach plotkarskich, najbardziej cieszyć się będzie Ula (Anna Niedźwiecka). Dlaczego?


Reklama

W 2131. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w czwartek 3 września w TVN) okaże się, że Ula - adoptowana córka Zuzy - czerpie bardzo wymierne korzyści z nagłej popularności mamy! Kamila (Kazimierz Mazur) poinformuje o tym nauczycielka dziewczynki...

Hoffer będzie w szoku, kiedy dowie się, że w szkole, do której uczęszcza Ula, zdarzył się przykry incydent z udziałem jego córki. Okaże się, że Ula została przyłapana na ściąganiu podczas klasówki, ale winę wzięła za nią na siebie jej koleżanka.

Nauczycielka poinformuje Kamila, że Ula obiecuje dziewczynkom z klasy udział w sesjach zdjęciowych oraz zaproszenia na premiery, na których gwiazdą będzie Zuza. W dodatku nie robi tego bezinteresownie - oczekuje, że koleżanki będą wyświadczać jej za to różne przysługi.

- Odkąd zdjęcia mamy pojawiają się w prasie i w internecie, mam dużo nowych koleżanek - oznajmi Ula rodzicom, gdy ci poproszą ją o wyjaśnienie nieprzyjemnej sytuacji, jaka miała miejsce w szkole.

Zuza, wiedząc, że to ona jest przyczyną kłopotów Uli, postanowi odbyć z córką poważną rozmowę. Wytłumaczy jej, na czym polega prawdziwa przyjaźń.

Kamil doda, że to, iż ktoś jest znany, wcale nie oznacza, że jest lepszy od innych, bo przecież gdyby Zuza nadal zajmowała się projektowaniem ogrodów, nie byłaby ani odrobinę gorszą mamą niż teraz.

Zuza zda sobie sprawę, że stała się... idolką Uli, ale wcale jej to nie ucieszy. Odkąd pracuje w modelingu ma przecież coraz mniej czasu dla córki i Kamila... W dodatku fakt, że w internecie aż roi się od zdjęć Zuzy wpadającej w ramiona znanego gwiazdora podczas jednego z eventów sprawi, że Kamil zacznie być zazdrosny.

Hoffer uświadomi Zuzie, że nie może wyręczać ją we wszystkich obowiązkach związanych z opieką nad Ulą. Zacznie wyrzucać żonie, że przez cały tydzień nie odbierała córki ze szkoły... Nie będzie też zadowolony, gdy usłyszy, że Zuza dostała kontrakt i znów będzie bardzo zajęta. Poczuje, że ukochana po prostu się od niego oddala!

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Socha | Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje