Na Wspólnej
Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12695
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Joanna Jabłczyńska chciała odejść z serialu? Podała powód

W najnowszym wywiadzie Joanna Jabłczyńska, która od lat gra w "Na Wspólnej", wyznała, że w pewnym momencie chciała odejść z serialu. Produkcji jednak udało się ją zatrzymać. Aktorka otwarcie mówi, co wówczas usłyszała od kierowniczki produkcji.

Joanna Jabłczyńska: Kariera

Joanna Jabłczyńska urodziła się 9 grudnia 1985 roku w Warszawie. Swoją przygodę z telewizją rozpoczęła bardzo wcześnie, jako kilkulatka dołączając do Telewizyjnego Zespołu Dziecięcego "Fasolki". Jabłczyńska doskonale odnalazła się przed kamerami, wiążąc swoją przyszłość właśnie w TV.

Jabłczyńska ma na swoim koncie liczne epizody w serialach i filmach. Gwiazda pojawiła się m.in. w "Klanie", "Trzech szalonych zerach", czy "Nigdy w życiu". Popularność i sympatię widzów przyniosła jej jednak rola Marty Konarskiej w serialu "Na Wspólnej". W produkcji gra nieprzerwanie od 2003 roku.

Reklama

Oprócz kariery aktorskiej, zajmuje się także swoją kancelarią prawniczą. Joanna Jabłczyńska w 2009 roku ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Warszawskim.

"Na Wspólnej": Joanna Jabłczyńska chciała odejść z serialu

W najnowszym wywiadzie dla Plejady, Joanna Jabłczyńska otworzyła się na temat pracy na planie "Na Wspólnej". Okazuje się, że aktorka miała wątpliwości co do tego, czy zostawać w serialu. Gdy jej koledzy rezygnowali z powodu nowych propozycji zawodowych, ona również myślała o odejściu.

Aktorka zdradziła, że gdy chciała zrezygnować z "Na Wspólnej", kierowniczka produkcji obiecała jej, że postarają się dostosować do jej napiętego harmonogramu.

Czytaj więcej: Joanna Jabłczyńska: Gwiazda uzależniona od... zdrowego stylu życia

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej | Joanna Jabłczyńska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy