Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10766
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Joanna Jabłczyńska chce mieć własną kancelarię radcowską!

Joanna Jabłczyńska, czyli Marta Hoffer z "Na Wspólnej", traktuje aktorstwo jak miłą przygodę, która jednak - z czego doskonale zdaje sobie sprawę - kiedyś się skończy. - Zarabiam jako aktorka na własną... kancelarię radcowską - mówi, dodając, że jej otwarcie zaplanowała na jesień.


Reklama


24 czerwca Joanna Jabłczyńska została wpisana na listę radców prawnych i od tego dnia może już bez żadnych przeszkód wykonywać zawód prawnika. 28-letnia aktorka zamierza tuż po wakacjach otworzyć własną kancelarię!

- Do tej pory udzielałam porad swoim przyjaciołom i żaden z nich nie narzekał - żartuje Joasia, dodając, że zadowoleni znajomi często kierują do niej swoich znajomych, więc nie obawia się o brak klientów, gdy będzie prowadziła kancelarię.

Otwarcie kancelarii i poświęcenie się pracy w niej nie oznacza, że Joanna Jabłczyńska zrezygnuje z roli w "Na Wspólnej". Twierdzi, że pogodzenie pracy prawnika z pracą aktorki nie będzie łatwe, ale na pewno da sobie radę. W końcu przecież - w czasie, gdy grała Martę Hoffer - udało się jej skończyć pięcioletnie studia prawnicze, odbyć trzyletnią aplikację i zdać - choć nie za pierwszym podejściem - egzamin radcowski!

- Dopóki mogę, będę łączyć pracę radcy z grą w serialu.  Tak się przywiązałam do ekipy "Na Wspólnej", do ludzi, że bez nich byłoby mi ciężko. Ja sama od nich nie odejdę! - powiedziała w wywiadzie.

Posiadanie własnej kancelarii pomoże Joannie tak zaplanować sobie pracę, by w razie potrzeby mogła stawiać się na planie "Na Wspólnej" zawsze, gdy zajdzie taka potrzeba.

- Myślę, że wystarczy mi jeszcze czasu na realizację marzeń o zwiedzaniu świata oraz na uprawianie sportu - twierdzi Joasia.

Joanna Jabłczyńska wie, że czekają ją bardzo pracowite miesiące. Wakacje postanowiła na razie odłożyć na później, a cały swój czas poświęca na organizację kancelarii, która swoje podwoje otworzy przed pierwszymi klientami już za 3 miesiące.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Jabłczyńska Joanna | Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama