Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 9985
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Jakub Wesołowski: Ślub tuż, tuż...

Jakub Wesołowski, czyli Igor Nowak z "Na Wspólnej", lada moment stanie na ślubnym kobiercu. Ukochaną - dziennikarkę Agnieszkę Szczurek - aktor poprowadzi do ołtarza już w czerwcu!


Reklama


Ślub Jakuba Wesołowskiego i Agnieszki Szczurek - jak udało się ustalić dziennikarzom tygodnika "Na żywo" - odbędzie się za miesiąc.

Panna młoda ubrana będzie w suknię zaprojektowaną przez Violę Piekut, a przy ołtarzu stanie obok niej w charakterze druhny jej siostra. Po uroczystości w jednym z warszawskich kościołów nowożeńcy pojadą do hotelu Brant, którego współwłaścicielem jest Jakub, i tam bawić się będą do białego rana w towarzystwie stu zaproszonych na wesele gości.

Przygotowania do ślubu i wesela są już ponoć zapięte na ostatni guzik, a przyszli państwo młodzi nie mogą się wręcz doczekać dnia, kiedy przysięgną sobie dozgonną miłość...

Kuba Wesołowski i Agnieszka Szczurek zaczęli spotykać się latem 2008 roku. Śliczna dziennikarka podbiła serce aktora ujmującym uśmiechem i szczerością. Podobno już na pierwszej randce powiedziała mu, że nie interesuje jej przelotny romans i krótka przygoda.

Kuba, który leczył właśnie wtedy złamane po rozstaniu z poprzednią dziewczyną serce, przy Agnieszce bardzo szybko zapomniał o swojej byłej. W wywiadzie wyznał nawet, że ma dość kawalerskiego życia i marzy o życiowej stabilizacji. Po dwóch latach jednak nieoczekiwanie rozstał się z ukochaną...

Najwidoczniej jednak Agnieszka po prostu była mu pisana, bo kiedy po pewnym czasie spotkał ją na jednej z imprez, jego uczucie do niej wybuchło ponownie z ogromną siłą. Postanowili wtedy dać sobie jeszcze jedną szansę i znów zaczęli się spotykać. Dziś szykują się do ślubu.

Pod wpływem Agnieszki Szczurek Jakub Wesołowski bardzo się zmienił. Nie przypomina już niczym uwielbiającego zabawy z przyjaciółmi lekkoducha, jakim był jeszcze przed kilkoma laty. Stawia sobie coraz śmielsze wyzwania, ciągle podnosi poprzeczkę. To, że zaczął poważnie podchodzić do wszystkiego, co robi i dokładnie planować swoją przyszłość, jest bezsprzecznie zasługą jego narzeczonej, która ma na niego wielki wpływ. To przy niej zrozumiał, co jest najważniejsze w życiu.

- Coraz bardziej cenię stabilizację i spokój - powiedział w wywiadzie, gdy już wiadomo było, że zamierza razem z Agnieszką założyć rodzinę.

Dokładnie za miesiąc Jakub Wesołowski na zawsze pożegna stan kawalerski!

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje