Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10224
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Igor ucieka z kraju!

Wzruszające pożegnanie Igora i Ewy, namiętny romans Oli i Czerskiego, a także niesłabnący zapał Marii Zięby do nauki jazdy. To wszystko już 1 września w premierowym odcinku „Na Wspólnej” o godzinie 20:10. Serial wraca po wakacyjnej przerwie z nowymi wątkami, nową czołówką i nową godziną emisji.

W ubiegłych odcinkach byliśmy świadkami tego, jak Igor, chcąc rozwikłać "aferę mieszkaniową", nadepnął na odcisk Czechowskiemu, groźnemu bandycie. Konsekwencją jego działań było usiłowanie porwania Julki oraz dotkliwa napaść na Nowaka. Do Igora dotarło, jak bardzo naraził życie swoje i swoich bliskich. Dlatego teraz postanawia... uciec razem z Julką z kraju!

Reklama

Ewa jest załamana. Boi się, że szybko nie zobaczy syna... A co na to rodzice Magdy? Czy pozwolą mu zabrać swoją wnuczkę?
 
Już niebawem dowiemy się również jak zareagują rodzice Oli na wieść o jej romansie z żonatym mężczyzną! Dziś natomiast będziemy świadkami kolejnej namiętnej odsłony "związku" młodej Zimińskiej i Czerskiego. Mariusz zwabia dziewczynę do swojego mieszkania, gdzie spędzają wspólnie noc. Ola - chcąc uśpić wszelkie podejrzenia rodziców - mówi im, że zostaje na noc u przyjaciółki... 


 
Wielu emocji i, przy okazji, powodów do uśmiechu dostarczy dziś widzom Maria Zięba, która w ubiegłych odcinkach podjęła decyzję, że zdobędzie prawo jazdy! I choć wygląda na to, że nie jest "urodzonym kierowcą" to jej determinacją i zapałem można by obdzielić wszystkich kursantów w kraju! Co na to jej instruktor - Wojtek Szulc? Jest załamany!

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje