Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10766
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Igor Nowak zakocha się w mężatce?

Do tej pory Igor Nowak (Kuba Wesołowski) nie miał szczęścia w miłości. Po śmierci Magdy (Karolina Nolbrzak) skupił się na wychowywaniu ich wspólnej córeczki. Czy teraz straci głowę dla pięknej i wrażliwej mężatki Elżbiety (Paulina Chapko)?


Reklama


Fani seriali doskonale wiedzą, że Igor Nowak jest nieodrodnym synem swojej mamy Ewy (Ewa Gawryluk) i - podobnie jak ona - nijak nie potrafi ułożyć sobie spraw osobistych. Wciąż skacze z kwiatka na kwiatek, a każdy jego kolejny związek kończy się niewypałem. Czasem winę za to ponosi sam Nowak, czasem jego ukochana, a czasem - złośliwy los i zwyczajny pech.

Tak było w przypadku jego ostatniej wielkiej miłości Magdy Żebrowskiej, którą zabrała śmierć. I to dokładnie w takim momencie, kiedy oboje kochankowie - po wielu przeszkodach i perturbacjach - nareszcie zrozumieli, że nie mogą bez siebie nawet oddychać! Chcieli wspólnie wychowywać swoją córeczkę Julkę (Lena Sonik).

Dola idola

Nie bez kozery wcielający się w postać Igora Kuba Wesołowski lubi żartować, że jego bohater na zawsze już pozostanie singlem. Nie jest mu pisana spełniona miłość i małżeńskie szczęście u boku wspaniałej kobiety otoczonej wianuszkiem słodkich dzieciaczków. Cóż,  taka już jest dola idola. Bo do kogo wzdychałyby oglądające serial "Na Wspólnej“ nastolatki, gdyby ich zabójczo przystojny i nadzwyczaj sympatyczny ulubieniec został usidlony?

Wystarczy już, że w prywatnym życiu Kuba Wesołowski w czerwcu ubiegłego roku porzucił kawalerski stan i poślubił tyleż piękną, co ambitną dziennikarkę i modelkę Agnieszkę Szczurek (178 centymetrów wzrostu, wymiary 89/60/91).

Historia pewnego wywiadu

Niebawem redaktor naczelny Artur Kwiatkowski (Janusz Chabior) zleci Nowakowi napisanie portretu znanego i bogatego właściciela znanej i renomowanej firmy produkującej okna, niejakiego Jakuba Marcinka. Zagra go 53-letni Andrzej Niemirski, którego widzowie seriali znają m. in. jako inspektora Kota z legendarnego sitcomu "13 posterunek“.

Okaże się, że Igor musi się przygotować do wywiadu z Marcinkiem gruntowniej, niż myślał i robił to kiedykolwiek wcześniej. Przy pierwszym podejściu twardy biznesmen bezceremonialnie wyrzuci go za drzwi, proponując inny termin rozmowy. Lecz dzięki temu w 2069. odcinku "Na Wspólnej“ (emisja w czwartek 14 maja w TVN) Nowak pozna piękną i młodą żonę Marcinka, Elżbietę. W tej roli zobaczymy 30-letnią Paulinę Chapko, czyli starszą sierżant Karolinę Górską z "Ojca Mateusza“.

Nowak dowie się, że Elżbieta Marcinek żyje w cieniu swojego męża milionera. Od razu domyśli się, że ta wrażliwa kobieta nie może być z nim szczęśliwa. Spełnia się jako szefowa fundacji prowadzącej działalność dobroczynną. Uwadze Igora nie ujdzie fakt, że Elżbieta jest zupełnie przez męża nierozumiana. Pod nieoczekiwaną nieobecność Jakuba da się lepiej poznać Nowakowi. Kiedy Marcinek wróci do swojej okazałej rezydencji, dojdzie między nimi do spięcia, czego Igor będzie niemym świadkiem.

Podziw i współczucie

Elżbieta wzbudzi u Nowaka podziw a jednocześnie współczucie. Ich znajomość nie zakończy się po wywiadzie z Marcinkiem. Potem dziennikarz na jej prośbę przekona pewnego znanego piłkarza, by spotkał się z chorym dzieckiem, którym opiekuje się fundacja Marcinkowej.

W jaki sposób żona biznesmena okaże Igorowi swoją wdzięczność za to? I jak potoczą się ich dalsze wspólne losy?

 

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje