Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10744
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Na Wspólnej“: Dziedzic z litości nie rzuci chorej na raka Renaty?

Gdy Sławek (Mariusz Słupiński) będzie chciał poinformować Renatę (Marta Jankowska), że odchodzi do Tatiany (Olha Bosova), dowie się, że Kraszewska ma nowotwór piersi! Jak zachowa się w tej sytuacji?

Ujawniamy, że w 3080. odcinku "Na Wspólnej“ (emisja w czwartek 28 maja w TVN) Sławek pojawi się u Tani i zakomunikuje  jej, że postanowił jeszcze dziś odejść od Renaty. Tatiana podziękuje mu namiętnym pocałunkiem. Zaraz potem kochankowie wylądują w sypialni.

Reklama

Tymczasem Renata dowie się od lekarza, że guzek, który u niej wykryto, to nowotwór. Jak dalece niebezpieczny, okaże się po dodatkowych badaniach. Kraszewska zdecyduje się więc na zrobienie biopsji. Kiedy po wszystkim będzie wracała do domu, bezskutecznie spróbuje dodzwonić się do Dziedzica. On w tym czasie przysięgnie kochance, że jeszcze dziś uczciwie rozmówi się z Renatą i odejdzie od niej. 

Zrozpaczona Kraszewska postanowi utopić swe troski w winie. Kiedy Sławek pojawi się w końcu domu, rzeczywiście podejmie próbę rozmowy na temat ich rozstania. Lecz Kraszewska przerwie mu w pół zdania i - łkając - oznajmi, że ma nowotwór piersi i prawdopodobnie czeka ją długa i ciężka terapia.

W tych okolicznościach kompletnie zszokowany Dziedzic zrezygnuje z rozmowy na temat swojej wyprowadzki. Pełen współczucia przytuli zrozpaczoną Renatę...

Tymczasem Tania będzie z niecierpliwością czekała na ukochanego, który obiecał pojawić się u niej wieczorem. W końcu mocno zaniepokojona spróbuje dodzwonić się do niego. Niestety, on nie odbierze od niej telefonu...

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje