Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 8722
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Daniel wróci do Łucji?

Ola Zimińska (Marta Wierzbicka) załamie się, gdy Daniel (Michał Tomala) – zapytany wprost o jego uczucia do Łucji (Magdalena Łoś) - wyzna, że nie może o niej zapomnieć i wciąż ją kocha.


Reklama


Gdy Daniel zobaczy Olę flirtującą z nieznajomym chłopakiem, który pośpiesznie ulotni się na jego widok, nawet nie zapyta, kim był rozmówca jego dziewczyny. Zimińska najpierw wścieknie się, że Daniel nie jest o nią ani trochę zazdrosny, potem dojdzie do wniosku, że po prostu wcale mu na niej nie zależy, a w końcu zrozumie, że chłopak wciąż myśli o swej byłej i chciałby do niej wrócić!

W 2106 odcinku "Na Wspólnej" (emisja w środę 22 lipca w TVN) Ola wyraźnie da Danielowi do zrozumienia, że nie widzi dla ich związku żadnej przyszłości. Zarzuci mu, że potraktował ją instrumentalnie i - choć bardzo to przeżyje - podejmie decyzję o zerwaniu. Wcześniej wymusi na młodym Brzozowskim wyznanie, że Łucja wcale nie wyjechała do Indii i nie ma chłopaka.

Argument, że Daniel tylko martwi się o swą byłą, z którą ewidentnie dzieje się coś złego, i ma wobec niej pewne zobowiązania, nie uspokoi Zimińskiej, a wręcz sprawi, że poczuje się oszukana. Na nic zdadzą się słowa Daniela, że nie jest tak, jak myśli Ola... Kiedy dziewczyna przyprze go do muru, nie zaprzeczy, że wciąż kocha Łucję.

Choć Daniel następnego dnia zadzwoni do Olki, by ją przeprosić i udobruchać, nic nie wskóra - Zimińska nie będzie chciała zmienić swej decyzji. Brzozowski, nie wiedząc, co ma zrobić, zwierzy się ze swoich problemów matce. Basia (Grażyna Wolszczak) poradzi mu, żeby zaufał własnym uczuciom i kierował się sercem.

Daniel od razu postanowi spotkać się z... Łucją! Dowie się, że jego była dziewczyna przeprowadziła się do ojca. Pojedzie do domu Pruskiego, ale Łucja będzie chciała zamknąć mu drzwi przed nosem i wykrzyczy mu prosto w twarz, że go nienawidzi i nigdy nie wybaczy tego, że zniszczył jej życie! Daniel w odpowiedzi wyzna jej miłość...

Jak Łucja zareaguje na niespodziewane wyznanie Brzozowskiego? Czy da mu drugą szansę i zdecyduje się ponownie z nim związać?

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje