Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10886
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Braciszek zniszczy związek Adama z Darią?

Ledwo Daria (Patrycja Topajew) zdołała przekonać swego ojca Sławka (Mariusz Słupiński) do związku z dużo od siebie starszym i do tego jeszcze poruszającym się na wózku inwalidzkim Adamem (Marcin Rogacewicz), na drodze do ich szczęścia stanie Dawid (Daniel Mosior), brat Namysłowskiego. Jakie będzie miał zastrzeżenia do Dziedzicówny?

Zdradzamy, że w 3094. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w środę 23 września w TVN) Adama odwiedzi jego brat. Namysłowski będzie więcej niż pewny, że Dawid od razu polubi Darię. Tym bardziej, że to jego pierwsza kobieta od śmierci żony.

Reklama

Jednak ku zdumieniu Adama, Dawid - nie wiedzieć, czemu - uzna, że dziewczyna kompletnie nie nadaje się na drugą połówkę jego niepełnosprawnego brata. Mało tego: głośno powie, co na ten temat myśli! Daria nie pozwoli wyprowadzić się z równowagi. Wygarnie Dawidowi, że nie ma prawa jej krytykować ani oceniać, skoro sam tak rzadko odwiedza Adama i tak naprawdę niewiele wie o jego potrzebach...

Los sprawi, że Namysłowskiego dopadnie ostra infekcja górnych dróg oddechowych.  Trafi do szpitala z zapaleniem płuc. Dawid nie raczy poinformować nieobecnej akurat w domu Darii o diagnozie i decyzji lekarza. Dziedzicówna wprost powie bratu ukochanego, że nie rozumie, dlaczego jest przeciwko niej. W końcu przyparty do muru chłopak przyzna, że jego zdaniem Daria jest zbyt młoda i za mało doświadczona, aby należycie zająć się Adamem.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje