Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10429
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Bolesne rozstanie

Ula marzy o tym, by Zuza i Kamil zostali jej rodzicami. Chociaż ich początki nie były łatwe, dziewczynka zaufała Hofferom i nie chce się z nimi rozstawiać. Niestety, po wspólnie spędzonym weekendzie dziewczynka musi wrócić do domu dziecka... Co jeszcze czeka widzów w nadchodzącym, 1832. odcinku "Na Wspólnej"?

Bolesne rozstanie z Hofferami

Zuza i Kamil spędzają z małą Ulą radosny dzień. Niestety, dziewczynka musi wrócić wieczorem do domu dziecka - choć bardzo tego nie chce.

Reklama

Ula obawia się, że gdy Hofferowie odeślą ją teraz, to już do niej nie wrócą! Zuza stara się przekonać dziewczynkę, że będą odwiedzać ją codziennie. Aż do dnia, gdy zamieszka z nimi...

Roman zostaje... dilerem!

Roman marzy o ciasteczkowym imperium! Sergiusz będzie dostarczał swoje zioło a on z Honoratą zajmą się wypiekiem ciastek - i to wszystko na wielką skalę! 

Przestraszony Sergiusz próbuje oponować... Wszystko na nic - Roman w swój nowy biznes wciąga Ziębów, którym ciasteczka Sergiusza bardzo smakują...

Walka z szefem

Dyrektor nie życzy sobie by Zimińska pokazywała się w szkole. Zdenerwowana Danka nie zamierza się do tego stosować - przecież została oskarżona bezpodstawnie!

Jeśli Dyrektor ma jej coś do zarzucenia, to niech ją zwolni. Zimińska jest zdeterminowana - twardo oświadcza, że wraca do pracy!

 

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje