Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10515
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": ​Betty ujawni sekret Nicole i Mikołaja!

Nicole (Maria Niklińska) po raz kolejny zawiedzie się na swojej ekscentrycznej matce Betty (Joanna Trzepiecińska). Powód? Kobieta nie uszanuje jej życzenia i podczas rodzinnego obiadu ogłosi, że młodzi będą mieli syna.Reklama

Zdradzamy, że w 1867. odcinku “Na Wspólnej" (emisja w czwartek 13 lutego) Betty wprosi się na badanie USG, jakiemu tuż przed porodem podda się jej córka. Nicole uprzedzi, aby przypadkiem nie pytała pani doktor o płeć dziecka. Lecz jej prośby na nic się nie zdadzą.

Betty się nie powstrzyma i wszelkimi sposobami będzie próbowała wyciągnąć od lekarki informację, czy będzie miała wnuka, czy wnuczkę. Lekarka nie da się podejść. Ale Betty pod wymyślonym pretekstem wróci do gabinetu, żeby uzyskać odpowiedź na nurtujące ją pytanie. Nicole natychmiast domyśli się, o co chodzi matce. Rozbrojona jej zachowaniem, poprosi, by zatrzymała dla siebie to, czego się dowie.

Niestety, podczas rodzinnego obiadu u Honoraty (Aleksandra Konieczna) i Romana (Waldemar Obłoza) Betty wygada się, że będzie miała wnuka. Wprawi tym wszystkich w konsternację, lecz sama niewiele sobie z tego zrobi.

Nicole będzie przykro, że mama znowu ją zawiodła. Wyrzuci jej egoizm i nieliczenie się z innymi.

- Wszystko musi być tak, jak ty chcesz i zawsze musisz postawić na swoim! - wykrzyczy Nicole matce prosto w twarz.

Rozgoryczona Betty poskarży się Honoracie, że kiedyś były z córką przyjaciółkami. Wcale nie było między nimi tak źle, jak przedstawia to Nicole. Leśniewska zasugeruje jej, że być może dziewczyna potrzebuje teraz od niej wsparcia innego rodzaju. Betty stwierdzi, że nie umie temu podołać. Zacznie nawet zastanawiać się nad wcześniejszym powrotem do Stanów. Lecz Honorata uświadomi jej, że pretensje Nicole nie wynikają z niechęci. Przeciwnie - prawdopodobnie teraz bardzo potrzebuje swojej mamy...

Czy Betty wyciągnie wnioski ze swoich błędów?

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje