Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 8183
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Będzie miał dziecko z kochanką

Życie Danki i Marka wywróci się do góry nogami!

Wszystko wskazuje na to, że ten wątek będzie elektryzował serialową widownię przez długie tygodnie. Podczas zakupów Marek (Grzegorz Gzyl) zauważy Natalię (Laura Breszka). Od razu rzuci mu się w oczy, że Popławska jest w widocznej ciąży. Nie będzie umiał uwolnić się od tego obrazu...

Reklama

Tego dnia oboje Zimińscy wrócą do domu przygnębieni. Danuta w pewnym momencie odbierze telefon i będzie musiała udać się do szkoły. Tymczasem Marek zaczepi Natalię w pobliżu jej domu. Bez ogródek zapyta, czy dziecko, którego się spodziewa, jest jego. Popławska zaprzeczy, ale Zimiński jej nie uwierzy.

Zdradzi ją zaciętość, z jaką zada mu pytanie, czy gotów byłby opuścić swoją żonę i dotychczasowe życie, gdyby była z nim w ciąży. Marek poprosi Natalię, żeby spokojnie porozmawiali.

W odpowiedzi usłyszy, żeby zostawił ją w spokoju. Naciskana Popławska przyzna w końcu, że dziecko jest jego.

Następnego dnia Zimiński znów zaczepi Natalię przed jej domem. Powie, że chce, aby ich dziecko miało ojca, który będzie je zawsze wspierał i uczył życia.

W pewnej chwili Popławska zasłabnie i upadnie. Marek odwiezie ją do szpitala. Lekarz oznajmi mu, że Natalia ma cukrzycę ciążową.

Zapewni, że dziecko rozwija się prawidłowo. Wręczy Markowi wskazania dotyczące diety i poprosi, żeby dbał o żonę.

Marek wyjaśni Natalii, że naprawdę chce być obecny w życiu swojego dziecka.

Popławska zażąda, żeby w takim razie powiedział o nich Dance...

Reklama

Reklama

Reklama