Na Wspólnej
Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12714
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Aleksandra Popławska w obsadzie. Jej bohaterka namiesza w życiu Kamila?

Postać graną przez Kazimierza Mazura w "Na Wspólnej" czyli Kamila czekają ciężkie chwile w serialu. Bohater powróci do nałogu i doprowadzi do tragedii na stole operacyjnym. Aktor w "Co za Tydzień" zdradził, że w życiu Kamila pojawi się nowa postać grana przez Aleksandrę Popławską.

"Na Wspólnej": Tragedia w serialu. Kamil przeprowadzi operację po pijaku

W "Co za Tydzień" Olivier Janiak zdradził, że Kamil znów pogrąży się w nałogu alkoholowym i trafi na odwyk. Bohater nie będzie mógł sobie poradzić z odejściem Zuzy (Małgorzata Socha) i Uli (Julia Jurek) i zatraci się w alkoholizmie. 

Na portalu "superseriale.se.pl" możemy przeczytać, że 3567. odcinek "Na Wspólnej" dostarczy widzom wiele wrażeń i emocji. Kamil przed pracą sięgnie po kieliszek i pojedzie pijany na blok, by przeprowadzić operację. W efekcie, pacjentka umrze na stole, a Kamil będzie musiał zmierzyć się z poważnymi konsekwencjami.

Reklama

"Na Wspólnej": Kazimierz Mazur zdradza, że pojawi się nowa postać

W "Co za Tydzień" Kazimierz Mazur wyznał, że nie przeszkadza mu granie pijanego bohatera, wręcz przeciwnie! "Cieszę się, bo bardzo lubię grać pijanego" - powiedział Janiakowi.

Aktor zdradził także, że w jego wątku pojawi się nowa postać, grana przez Aleksandrę Popławską. Nie powiedział jednak nic więcej, a na rozwój wydarzeń widzowie będą musieli jeszcze trochę poczekać.

"Na Wspólnej": Aleksandra Popławska w obsadzie

"Na Wspólnej" to kolejny serial TVN, w którym zagra Aleksandra Popławska. Do tej pory widzowie mogli ją oglądać u boku Macieja Stuhra w serialu "Szadź". Aktorka ma na swoim koncie także występy w takich produkcjach jak: "Wataha", "Belfer", "Kobiety mafii", "Underdog", "Minuta ciszy" czy najnowsze "Listy do M 5".

Prywatnie jest starszą siostrą Magdaleny Popławskiej. Siostry, zostając aktorkami, zrealizowały wielkie marzenie swojej mamy, która musiała zrezygnować z aktorstwa, bo jej ojciec nie zgodził się, by wybrała ten właśnie zawód.

"Na Wspólnej": Odcinek 3567. Kiedy i gdzie oglądać?

3567. odcinek "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany w środę, 1 lutego 2023 roku o godz. 20.15 w TVN.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej | Aleksandra Popławska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy