Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10312
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Adam umrze!

Stresujące sytuacje związane z rozprawą rozwodową Solskich sprawią, że Adam zasłabnie. W szpitalu okaże się, że cierpi na tętniaka aorty!


Targnie się na swoje życie!

Reklama

Adam odwiedzi  Klarę Solską. Niestety, w domu będzie też jej mąż, któremu wyraźnie nie spodoba się wizyta adwokata. Solska w obecności męża niepewnie oznajmi, że rezygnuje z usług Roztockiego.

Adam nie uwierzy... Zjawi się u Solskiej po wyjściu jej męża i... dowie się prawdy!

Następnego dnia okaże się, że żona prokuratora targnęła się na swoje życie! Adam będzie tym potwornie zdenerwowany i zasłabnie w swoim samochodzie.

Kiedy dojdzie do siebie, pojedzie do kancelarii i... zerwie współpracę ze swoim wspólnikiem! Według Roztockiego, to Jerzy donosząc na Klarę Solskiemu przyczynił się do jej próby samobójczej...

Pierwsze sygnały

Weronikę i Adama zacznie nachodzić Henryk Solski - zapyta o żonę, która uciekła ze szpitala...

Niebawem przestraszona kobieta przyjedzie do Roztockich. Po poruszającej rozmowie z Solską, Adam spotka się z jej mężem. Oznajmi mu, że jest pełnomocnikiem Klary i zamierza ją chronić przed nim. Solskiemu puszczą nerwy - zagrozi Adamowi, że go zniszczy!

Roztoccy przeniosą Klarę do domu Agnieszki, gdzie będzie całkowicie bezpieczna.

Weronikę odwiedzi Jerzy - wspólnik Adama. Poradzi, by Roztocki nie mieszał się w sprawy Solskich. Ostrzeże, że to może być dla nich niebezpieczne! Adam zrobi Jerzemu potężną awanturę, po której jego serce nie wytrzyma... Straci przytomność!

Pożegnanie Adama

Roztocki trafi na oddział Kamila. Badania wykażą, że Adam ma tętniaka aorty! Ostrowski będzie chciał go natychmiast operować.  Adam poprosi żonę, żeby przywiozła dzieci - chce je zobaczyć...

Zdradzamy, że podczas niezwykle skomplikowanej operacji Adam umrze. Weronika będzie w strasznym stanie - dostanie od Kamila leki na uspokojenie. Basia zechce zabrać ją do siebie, ale Roztocka się nie zgodzi. Będzie uważała, że musi wracać do dzieci i powiedzieć im o śmierci taty...

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje