Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10225
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Adam Fidusiewicz wreszcie się zakochał!

Adam Fidusiewicz, czyli Maks Brzozowski z „Na Wspólnej”, nie kryje, że jest od niedawna do szaleństwa zakochany w pięknej modelce Martynie Budnej. - Tak, jestem w związku i jestem szczęśliwy! - potwierdza aktor.

30-letni Adam Fidusiewicz, choć nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony dziewczyn, od dawna czekał na tę jedyną, która skradnie jego serce i sprawi, że zacznie poważnie myśleć o założeniu rodziny. Dziś wiadomo już, że aktor wreszcie znalazł szczęście...

Reklama

- W życiu prywatnym wszystko układa mi się doskonale. Chciałbym, żeby już zawsze tak było - powiedział w wywiadzie dla tygodnika "Twoje Imperium" i potwierdził, że jest zakochany.

Dziewczyną, dla której Adam stracił głowę, jest Martyna Budna - pochodząca z małej miejscowości na Mazurach modelka mogąca się pochwalić współpracą z najlepszymi polskimi projektantami.

Ostatnio mieli ją okazję podziwiać na własne oczy goście zaproszeni na pokaz nowej kolekcji Mariusza Przybylskiego, wśród których - to oczywiste - był też Adam Fidusiewicz.

Serialowy Maks z "Na Wspólnej" wyznał kiedyś, że w kobietach ceni przede wszystkim urodę... intelektu. Martyna Budna to dla niego dziewczyna wręcz idealna. Oprócz tego, że pracuje jako modelka, jest też prawniczką i właśnie w tej profesji chciałaby zrobić karierę!

Ci, którzy ją znają, twierdzą, że jest niezwykle inteligentna, a wygląd wcale nie jest jej największym atutem.

Adam Fidusiewicz bardzo ceni Martynę, bo doskonale wie, że praca w modelingu to ciężki kawałek chleba. Sam przecież pracował jako model - został zaproszony do współpracy z agencją modeli w... Korei Południowej i spędził w Seulu kilka miesięcy.

- Trzeba mieć mocny kręgosłup, żeby się nie zatracić... W branży, w której przede wszystkim liczy się ciało, łatwo się pogubić - twierdzi.

Martyna Budna to pierwsza dziewczyna, którą Adam oficjalnie nazywa swoją ukochaną... Aktor mówi, że to właśnie z nią mógłby stworzyć idealny związek.

Dowiedz się więcej na temat: Adam Fidusiewicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje