Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12063
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Katarzyna Chorzępa: Jak Eliza z "Na Wspólnej" walczy o swoje?

Od momentu pojawienia się Katarzyny Chorzępy w produkcjach telewizyjnych mija już 10 lat. Przez cały ten czas aktorka zmagała się z nieprzychylnymi komentarzami ludźmi w branży, a każda nowa rola była dla niej zdobyciem Mount Everest.

Katarzyna Chorzępa urodziła się 24 września 1988 roku i pochodzi z Rzeszowa. Zadebiutowała w "Królu Dramatu" w Teatrze Imka w Warszawie w 2002 roku. Wśród widzów została zapamiętana jako Eliza z "Na wspólnej", ukochana Jarosława Berga. 

Zagrała role epizodyczne w wielu polskich serialach, między innymi w "M jak miłość", "Barwy szczęścia", "Na dobre i na złe", czy "O mnie się nie martw". Dopiero rola w "Na wspólnej" zapewniła jej rozgłos i wzbudziła sympatię wśród widzów.

Katarzyna Chorzępa: Ludzie z branży nie traktują jej poważnie

Katarzyna Chorzępa od początku swojej kariery zmaga się z przeciwnościami w aktorstwie. W wywiadach wspominała, że ludzie z branży nie traktują jej poważnie ze względu na to, że nie skończyła państwowej szkoły teatralnej - Chorzępa ukończyła aktorstwo w Wyższej Szkole Komunikowania i Mediów Społecznych im. Jerzego Giedroycia w Warszawie.

Reklama

W wywiadach przyznaje, że zmaga się z przypiętą łatką na co dzień. Gdy dostaje rolę w nowej produkcji, czuje się jakby zdobyła Mount Everest. Nie udałoby się jej przezwyciężyć przeciwności, gdyby nie jej pozytywne nastawienie i zaangażowanie. Mimo nieprzychylnych komentarzy, walczy o nowe role i ciągle się rozwija.

Katarzyna Chorzępa: Nagi debiut

Obecnie aktorka związana jest z warszawskim Teatrem Kwadrat oraz z krakowskim Teatrem Variete. W swoim debiucie w Teatrze Imka zagrała u boku Tomasza Karolaka. Zagrała kelnerkę, która była zakochana w sławnym pisarzu (w tej roli Karolak). Nie był to najłatwiejszy debiut, Chorzępa została rzucona na głęboką wodę i w jednej ze scen musiała pokazać się nago. Była to scena łóżkowa, a stres aktorki sięgał zenitu. 

Po latach przyznaje:

Katarzyna Chorzępa: Bez seksu proszę!

Katarzyna Chorzępa związana jest z krakowskim Teatrem Variete, gdzie gra w głośnym spektaklu reżyserii Janusza Szydłowskiego "Bez seksu proszę". Aktorka wciela się w rolę Susan, panią lekkich obyczajów. Sam spektakl, jak i aktorzy zbierają pozytywne recenzje od krytyków, a dla Kasi Chorzępy to kolejne pole do popisu i pokazania swoich umiejętności na scenie.

Katarzyna Chorzępa: Walka z kompleksami

Dziś jest piękną, dojrzałą kobietą i nie brakuje jej pewności siebie, lecz nie zawsze tak było. Katarzyna Chorzępa przyznała, że w przeszłości zmagała się z ogromnymi kompleksami na punkcie swojego wyglądu. Czuła się mało kobieca, co zupełnie się zmieniło na przestrzeni lat.

Obecnie nie ma żadnych kompleksów związanych ze swoją figurą, ale przyznaje, że musi uważać na to co je i poświęcać czas na treningi, aby utrzymać szczupłą sylwetkę.

Patrząc na Instagram Kasi, widać, że kocha ona swoje ciało a nastoletnie kompleksy to już przeszłość

Bieszczady w jej sercu

Katarzyna Chorzępa pochodzi z Rzeszowa i gdy tylko ma taką okazję, organizuje wypad w Bieszczady. Razem z przyjaciółką wybiera się na ukryte pole namiotowe w Ustrzykach Dolnych i korzysta z wolnych chwil, aby odpocząć. Aktorka w Ustrzykach ma swoje odosobnione miejsce, gdzie uwielbia… opalać się nago! W wakacje pochwaliła się odważnym zdjęciem na swoim Instagramie:

To nie pierwsze i pewnie nie ostatnie takie zdjęcie, które publikuje Kasia. Jest świadoma swoich atutów i dumnie prezentuje je w internecie.

Katarzyna Chorzępa: Zakochana w modzie

Jedną z pasji aktorki jest moda. Próbowała nawet swoich sił przed obiektywem aparatu, pozując dla Bastka Czernka w bardziej odważnych kreacjach. W wywiadach mówi, że „lubi się wystroić” i uczęszczać na wielkie gale. 

Zobacz też:

Zmysłowa Klaudia El Dursi zachwyca na zdjęciu! "Petarda"

Rzuciły aktorstwo będąc u szczytu sławy. Co robią teraz?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL