Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10303
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Jej walka z alkoholizmem

​Agnieszka (Katarzyna Walter) z serialu "Na Wspólnej" jest prawniczką, choć częściej widzowie obserwują jej zmagania z alkoholem niż na sali sadowej. Jednak po powrocie z odwyku jest pełna optymizmu i chęci do działania.


Reklama


"To ważny wątek i ważna sprawa dla Agnieszki. Jest alkoholiczką. Pokazujemy, że piją nie tylko biedni z marginesu społecznego, ale prawnicy, lekarze, urzędnicy również. Kobietom dużo trudniej jest wyjść z nałogu. Zaangażowanie w pracę czasem pomaga, a innym razem przeszkadza w nierównej walce z chorobą" - mówi aktorka.

Teraz częściej będziemy mogli spotkać Agnieszkę na Sali rozpraw, gdyż zwrócił się do niej o pomoc oskarżony o zabójstwo Borys (Oleg Sawkin). Kancelaria Agnieszki to mały pokoik z dużym biurkiem po środku, a sceny kręcone są w jednym z budynków administracyjnych Wytwórni Filmowej, gdzie na co dzień mieści się zwykłe biuro.

Rekwizytorom zajmuje kilka minut, by przemienić je w kancelarię prawniczą.

"Staramy się by wszystko wyglądało naturalnie, choć czasem zamiast dokumentów w teczkach trzymamy nasze scenariusze. Dziś akurat mamy protokół zatrzymania, pouczenie o uprawnieniach osoby zatrzymanej i protokół przeszukania, na wypadek, gdyby były zbliżenia. Gdy w scenie korzystamy z laptopa, często na ekranie ma on naklejoną folię, sreberko, które daje wrażenie włączonego komputera, a jednocześnie pełni rolę blendy" - zdradza tajemnice rekwizytorów Renata Dancewicz.

Grana przez aktorkę Weronika, która również jest prawniczką, ma teraz trudny okres. Dowiedziała się, że jest chora na raka i rozpoczęła walkę z chorobą. Odnalazła też matkę i musi swój świat emocjonalny zbudować na nowo. Czy obu kobietom uda się pokonać życiowe trudności? Tego widzowie dowiedzą się już po Nowym Roku.

AKPA

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Walter | Dancewicz Renata | Na Wspólnej | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje