Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10513
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Działka przed egzaminem

Sesja egzaminacyjna na uczelni trwa w najlepsze. Ola Zimińska (Marta Wierzbicka), by poprawić sobie wyniki, znów sięgnie po amfetaminę. Poznaj szczegóły!


Reklama

Ujawniamy, że w 1779. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w czwartek 13 czerwca) tuż przed wyjściem na egzamin młoda Zimińska w panice przeszuka swoje rzeczy. W końcu znajdzie resztkę amfetaminy, którą natychmiast zażyje. Marek (Grzegorz Gzyl) będzie życzył córce powodzenia na egzaminie. A gdy tylko Olka zniknie za drzwiami mieszkania, natychmiast zadzwoni do znajomego dilera. Jakiś czas później zniecierpliwiona będzie wyczekiwać na niego przed uczelnią. Chłopak przyniesie jej działkę, lecz zastrzeże, że nazajutrz nie będzie mógł jej pomóc.

- Nie wystawiaj mnie do wiatru! - poprosi Zimińska błagalnym tonem. - Mam sesję i potrzebuję wsparcia.

Przyparty do muru diler obieca coś dla niej załatwić, ale... za wyższą cenę.

Tego dnia Ola wróci do domu kompletnie wypompowana. Bez cienia radości poinformuje rodziców, że zdała egzamin na czwórkę. Będzie mocno rozdrażniona. Gdy Danuta (Lucyna Malec) zaproponuje jej obiad, opryskliwie oznajmi, że nie jest głodna.

Zimińscy nie bardzo będą rozumieć, co się dzieje z ich córką. Ola znów zamknie się w swoim pokoju i zażyje działkę amfetaminy, po której od razu wróci jej dobry humor. Niespodziewanie odwiedzi ją Daniel (Michał Tomala), który ze smutkiem stwierdzi, że jego rodzice się rozwodzą. Ola beztrosko odpowie, że... nie ma się czym przejmować. Nie przestanie przy tym trajkotać. W końcu Daniel zorientuje się, że przyjaciółka jest naćpana! Spróbuje przemówić jej do rozsądku, jednak ona nie będzie chciała słuchać umoralniających wykładów. Wścieknie się na Daniela, że wtrąca się w jej życie.

- Odczep się ode mnie! - nakaże Zimińska.

- Przyszedłem, bo chciałem z tobą porozmawiać o swoich problemach - powie Daniel. - Okazuje się jednak, że to ty ma poważniejszy problem, z którego nie będzie ci łatwo wyjść...

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Marta Wierzbicka | Na Wspólnej | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje