Na Wspólnej
Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12737
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Dali sobie drugą szansę. Od tamtej pory są nierozłączni

W zeszłym tygodniu media obiegła informacja o tym, że Jakub i Agnieszka Wesołowscy po raz drugi zostaną rodzicami. Pobrali się w 2014 roku, lecz ich związek trwa o wiele dłużej. Między nimi nie brakowało miłośnych zawirowań, lecz postanowili sobie dać drugą szansę i jak się okazuje - była to trafna decyzja.

Jakub Wesołowski: Kariera

Jakub Wesołowski urodził się 2 lipca 1985 roku w Warszawie. Swoją przygodę przed kamerą rozpoczął w wieku 18 lat, gdy niespodziewanie zwyciężył w castingu do powstającego wówczas serialu "Na Wspólnej", w którym otrzymał rolę Igora Nowaka. Na dużym ekranie zadebiutował w komedii romantycznej "Dlaczego nie!". Z wykształcenia jest dziennikarzem.

Po roli Jerzego Bolesławskiego w filmie "Jutro idziemy do kina" (2007) został okrzyknięty nadzieją polskiego kina. Najbardziej rozpoznawalny jest jednak ze swoich serialowych wcieleń. Udział w "Czasie honoru" był dla niego spełnieniem marzeń. Później grał m.in. w "Komisarzu Alexie", "Zawsze warto" czy serialu "Komisarz Mama". W zeszłym roku pojawił się w jednym z odcinków "Ojca Mateusza".

Reklama

Jakub i Agnieszka Wesołowscy dali sobie drugą szansę

Agnieszka Szczurek, zanim związała się z Kubą Wesołowskim, pracowała w TVN-ie jako asystentka Dariusza Prosieckiego. Wesołowskiego zaprosiła na wywiad. Z pozoru niewinna rozmowa zawodowa przy kawie przerodziła się w młodzieńcze zauroczenie, a następnie głębokie uczucie.

Wesołowski był wówczas jednym z najbardziej rozchwytywanych aktorów młodego pokolenia. Dopiero co zakończył relację z Weroniką Książkiewicz. W 2008 roku media zaczęły huczeć o związku dziennikarki z gwiazdorem. "Wesołowski nie ukrywa swych spotkań z nią, więc może to początek kolejnego burzliwego związku aktora" - donosił Fakt. Plotki okazały się prawdziwe - również te o burzliwym związku.

W ich relacji nie brakowało zawirowań. Dwa lata po doniesieniach o tym, że są parą, postanowili się rozstać. Finalnie okazało się, że nie mogą bez siebie żyć i zeszli się w 2011 roku. Od tamtej pory są nierozłączni. Jakub Wesołowski i Agnieszka Szczurek pobrali się w czerwcu 2014 roku.

Jakub Wesołowski zostanie ojcem po raz drugi

Para w 2016 roku powitała na świecie pierwsze dziecko, córkę Różę. W zeszłym tygodniu media obiegła informacja, że zostaną rodzicami po raz drugi. Na Instagramie Agnieszki pojawiły się fotografie, na których prezentuje ciążowy brzuszek.

"Ostatnio drewniana ściana prysznica w naszej łazience była jakby mniej wypukła" - napisała w opisie. Hashtagi "#babyinside #waitingforyou" zdradzają, że para wkrótce powita na świecie drugiego potomka.

W komentarzach zaroiło się od gratulacji fanów. "O wooow! Jak wspaniale! Z serca gratuluję", "Gratulacje dla Was Aguś!", "O ja Cię ale nowina. Gratuluję. Wszystkiego dobrego dla Was" - czytamy.

Czytaj więcej: "Na Wspólnej": Odcinek 3803. Zraniła koleżankę! Czy kiedyś jej wybaczy?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Wesołowski Jakub | Jakub Wesołowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy