Na Wspólnej
Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12737
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3803. Zraniła koleżankę! Czy kiedyś jej wybaczy?

W 3803. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w środę 17 kwietnia o 20.15 w TVN) Sławek dostaje ataku paniki podczas jednej z akcji. Ula niechcący podbiera chłopaka koleżance. Z kolei Mikołaja czeka trudna rozmowa z ojcem.

"Na Wspólnej": Odcinek 3803. Sławek na równi pochyłej?

Robert otrzymuje zgłoszenie o nożowniku grożącym ludziom w parku. Potrzebne jest wsparcie. Zgłasza się Sławek. Na miejscu dochodzi do strzelaniny. Dziedzica paraliżuje lęk. Sławek długo nie może ochłonąć i bardzo późno wraca do domu. Tam czeka go kolejny szok. Renata wyprowadza się z Zosią do swoich rodziców. 

"Na Wspólnej": Odcinek 3803. Ula podebrała chłopaka Tosi

Tosia chce wyciągnąć Ulę na imprezę. Potrzebuje wsparcia. Będzie tam chłopak, w którym się zakochała. Ula wymiguje się, jednak nie odmawia Natanowi — chłopakowi, którego ostatnio poznała. Kiedy razem przychodzą na domówkę, okazuje się, że Natan jest tym, w którym kocha się Tosia. Wzburzona dziewczyna wyzywa Hofferównę od najgorszych.

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3803. Mikołaj znajduje ojca, by się z nim rozliczyć

Stefanek martwi się o dziadka, który jest bezdomny. Chłopiec ma żal do taty, że nie obchodzi go los ojca. Trafiony tym Mikołaj jeździ po mieście i szuka Edwarda. Znajduje go grzebiącego w śmietniku. W domu ciepło wita dziadka Stefanek, a Marta zaprasza do stołu. Edwarda czeka jednak trudna rozmowa z Mikołajem.

"Na Wspólnej": Odcinek 3803. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3803. odcinek "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany w środę 17 kwietnia o 20.15 w TVN.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy