Na Wspólnej
Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12795
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Czy "Na Wspólnej" będzie nadawane w wakacje? Oto decyzja TVN

Fani serialu "Na Wspólnej" mogą odetchnąć z ulgą – TVN ogłosił, że emisja będzie kontynuowana przez całe wakacje. Decyzja stacji spotkała się z ogromnym entuzjazmem widzów, którzy będą mogli cieszyć się premierowymi odcinkami także latem.

"Na Wspólnej" to jeden z najdłużej emitowanych i najchętniej oglądanych polskich seriali, który od lat przyciąga przed telewizory miliony widzów. Produkcja TVN zdobyła serca fanów dzięki emocjonującym wątkom i znakomitej obsadzie, w której występują m.in. Joanna Jabłczyńska, Grażyna Wolszczak, Robert Kudelski oraz Kazimierz Mazur. Codzienne perypetie mieszkańców warszawskiej ulicy Wspólnej, pełne niespodziewanych zwrotów akcji i poruszających momentów, niezmiennie trzymają w napięciu wiernych widzów.  

Reklama

Letnie przerwy w emisji seriali. Czy "Na Wspólnej" pozostanie na ekranach?

Wakacyjny sezon to okres, w którym wiele popularnych seriali zawiesza swoją emisję. Dotyczy to zarówno produkcji TVP2, takich jak "Barwy szczęścia", "M jak miłość", "Na dobre i na złe" oraz "Na sygnale", jak i hitu Telewizji Polsat, "Pierwsza miłość". Większość z tych seriali kończy swoje sezony już pod koniec maja, a niektóre trwają jeszcze do czerwca. 

W tym roku "M jak miłość" i "Na dobre i na złe" zakończyły swoje emisje w przedostatnim tygodniu maja, natomiast "Barwy szczęścia" i "Na sygnale" będą emitowane do końca pierwszego tygodnia czerwca. Finał "Pierwszej miłości" zaplanowano na przedostatni tydzień czerwca.

Czy TVN zdecyduje się na przerwę w nadawaniu "Na Wspólnej", jak zrobiły to konkurencyjne stacje? Na szczęście dla fanów tego serialu, "Na Wspólnej" pozostanie na antenie przez całe wakacje! Oficjalne profile serialu na Facebooku i Instagramie potwierdziły, że emisja będzie kontynuowana od poniedziałku do czwartku o stałej porze również w tym roku. 

"Nadchodzące lato najlepiej spędzić "Na Wspólnej". Oglądajcie premierowe odcinki od poniedziałku do czwartku o 20:15" - czytamy na oficjalnym profilu serialu.

Zobacz też:

"Na Wspólnej": Odcinek 3831. Chce rozpocząć nowe życie. A co na to jego syn?

Czarne chmury nad "M jak miłość"? Wyniki nie zachwycają

"Policjantki i Policjanci": Zakochane pary i miłosne perypetie. Dojdzie do ślubu? 

 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej | TVN SA | Joanna Jabłczyńska | Robert Kudelski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy