Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 9909
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

32 świeczki na urodzinowym torcie!

Małgorzata Socha, czyli Zuza z "Na Wspólnej", mówi, że spełniły się jej wszystkie marzenia. O czym więc pomyśli dziś, zdmuchując 32 świeczki na swoim urodzinowym torcie?Małgorzata Socha kończy dziś - 23 kwietnia - 32 lata. Śmieje się, że była prezentem dla taty, który w dniu jej urodzin świętował imieniny.

Reklama


Gosia twierdzi, że ma wszystko, o czym kiedykolwiek marzyła, ale nigdy nie przestanie wyznaczać sobie nowych celów i snuć nowych marzeń.


- Dostałam od życia mnóstwo prezentów, jestem osobą spełnioną i szczęśliwą. Czego więcej chcieć? Tylko tego, żeby ta dobra karma trwała jak najdłużej - mówi.


Dobra zawodowa passa Gosi trwa już od kilku lat. Uważana jest za jedną z najlepszych polskich aktorek komediowych swojego pokolenia, dostaje role, o jakich jej koleżanki mogą tylko śnić, cieszy się ogromną sympatią u widzów i wielką popularnością.


- Nawet w najśmielszych marzeniach nie wyobrażałam sobie tych wszystkich ról, które udało mi się do tej pory zagrać - przyznaje.


Małgorzata Socha, pytana, czy jest coś, co jej w życiu nie wyszło, mówi, że ma taką naturę, która każe jej szybko usuwać z głowy niepowodzenia.


- Nie pamiętam niepowodzeń! Niczego przecież nie da się zbudować na rozpamiętywaniu porażek. Trzeba wyciągać z nich wnioski i iść dalej - twierdzi aktorka.
Małgosia kończy dziś 32 lata.

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Socha | seriale | Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama