Na sygnale

Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 2555
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na sygnale": Odcinek walentynkowy

W kolejną środę Piotr (Dariusz Wieteska) okaże się walentynkowym "mistrzem" i o poranku zdradzi kolegom, że w domu przygotował dla Martyny (Monika Mazur) całą serię niespodzianek.

- Wstanie za jakieś dziesięć minut... pokój w kwiatach! Potem korytarz... W kuchni czekają śniadanie, świeczki... Na lustrze w łazience jest napisane "Kocham Cię", ale zanim tam wejdzie... zobaczy prezent na korytarzu!

Tymczasem doktor Góra (Tomasz Piątkowski) dyżur zacznie od wizyty u staruszki (Krystyna Froelich), która poparzyła się w trakcie gotowania i ma problemy z pamięcią. Lidka (Anna Haba) powita pacjentkę ciepłym uśmiechem: - Dzień dobry! Jak się pani czuje?

Reklama

Seniorka nie zwróci jednak na dziewczynę uwagi - wpatrzona tylko w jej szefa. A sekundę później podejdzie do lekarza, by dotknąć jego twarzy... i nagle zemdleje!

Lidka, gdy staruszka dojdzie w końcu do siebie, od razu zacznie z Góry żartować.

- No, no... Kto by się spodziewał, że doktorek ma takie moce... Wejście smoka! Jedno spojrzenie i... zwala kobiety z nóg!

Po chwili ratownicy zauważą jednak w mieszkaniu stare zdjęcie...

I odkryją, że ich szef... miał sobowtóra! Bo do złudzenia przypomina męża chorej - Waldemara - który zmarł kilka lat temu.

- Doktor jak malowany!

- W ogóle nie ja... Jestem wyższy, nos mam prosty...

Ekipa Wiktora w walentynki odpowie za to na wezwanie do dziewczyny (Magdalena Jadowska), która nagle zaczęła się dusić... podczas seksu! Ani pacjentka, ani jej ukochany nie będą w stanie opuścić sypialni, więc ratownicy wyważą w końcu drzwi.

- Pogotowie! Proszę otworzyć!

- Nie mogę! Pospieszcie się! Ona umiera!

A doktor Banach (Wojciech Kuliński) od razu zrozumie, że chora wpadła we wstrząs anafilaktyczny.

- Niewydolność oddechowa... Adrenalina, zatrzymała się!

- Doktorze, tracimy ją!

Czy miłość jednak zatriumfuje - a Wiktor uratuje kolejną pacjentkę?

Komu doktor Banach złoży w środę walentynkowe życzenia?

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje