Reklama

"Na sygnale": Odcinek 337. Martyna i Piotrek zostaną gwiazdami telewizji!

W 337. odcinku „Na sygnale” (emisja w czwartek 4 listopada o godz. 21.00 w TVP1) gościnnie wystąpią Jakub Kucner, czyli Rafał Stadnicki z sagi rodu Mostowiaków oraz gospodarz programu „Pytanie na śniadanie” Robert El Gendy, który zagra samego siebie. Ich udział w serialu będzie miał ścisły związek z telewizyjną karierą Martyny (Monika Mazur-Chrapusta) i Piotra (Dariusz Wieteska)! Sprawdź szczegóły!

Tego dnia para leśnogórskich ratowników, Martyna i jej mąż Piotr, przyjmie zaproszenie do porannego programu TVP2 "Pytanie na śniadanie". W tym czasie ich koledzy z pracy zasiądą przed telewizorem w bazie i z wypiekami na twarzach będą oglądać telewizyjny występ Strzeleckich.

"Na sygnale": Odcinek 337. Martyna i Piotrek promują ratownictwo medyczne w "Pytaniu na śniadanie"!

- Wyjątkowi goście są dziś z nami, lokalni superbohaterowie, którzy codziennie walczą o nasze zdrowie, a czasem i życie. Ratownicy medyczni z Leśnej Góry, Martyna Kubicka i Piotr Strzelecki... - przedstawi ich Robert El Gendy, gospodarz porannego show.

- ...tak, prosto ze studia jedziemy do naszej bazy i zaczynamy dyżur. Przy okazji, chcielibyśmy pozdrowić naszych przyjaciół, Nowego, Kubę, Benia, oczywiście doktora Górę... - powie Martyna.

Reklama

- ...doktor Annę i naszego guru, doktora Wiktora Banacha - doda Piotrek.

- No, doktorze, teraz cała Polska usłyszała, kto trzęsie polskim ratownictwem - zwróci się do Wiktora (Wojciech Kuliński) w bazie Nowy (Kamil Wodka).

- Uprzedzam, Wiki, że na podwyżkę nie ma już w tym roku szans - orzeknie Benio (Hubert Jarczak).

"Na sygnale": Odcinek 337. Martyna i Piotrek na oczach całej Polski ruszą na ratunek celebrycie!

- ...pracujemy z Piotrem razem, ale wbrew pozorom wcale nie jest nam łatwiej łączyć życie zawodowe z osobistym - wyzna przed kamerami Martyna.

- Zwłaszcza odkąd jest z nami Lidzia - doda Strzelecki.

- Myśleliście o zmianie zawodu? - zapyta prowadzący.

- ...szczerze, to zdarzają się kryzysy, pewnie jak w każdej pracy, ale... - zacznie odpowiadać Piotr.

- ...chyba nie moglibyśmy bez tego żyć - dopowie Martyna.

- No właśnie, Martyna, prowadzisz w sieci profil, w którym promujesz zasady pierwszej pomocy. Ilu masz już fanów? - zapyta Robert El Gendy.

W tym momencie do studia wkroczy zabójczo przystojny Marcel Sławiński (Jakub Kucner), gwiazdor hitowego filmu "Karetka miłości".

- Prawie tyle, co ja! - powie aktor, siadając na kanapie obok Strzeleckich.

Celebryta przyzna, że uważnie śledzi profil Martyny na Instagramie. Chwilę później niczym rażony piorunem padnie na ziemię. Strzeleccy nie stracą zimnej krwi i natychmiast przystąpią do akcji ratowniczej.

Czy uda im się uratować Marcela Sławińskiego na oczach całej Polski?

"Na sygnale": Odcinek 337. Kiedy i gdzie obejrzeć?

Zdradzamy, że 337. odcinek "Na sygnale" zostanie wyemitowany w czwartek 4 listopada o godz. 21.00 w TVP1).

AIM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje