Na sygnale

Ocena
serialu
8
Bardzo dobry
Ocen: 5936
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na sygnale": Odcinek 323. Gdzie oglądać? Znamy datę emisji

Co wydarzy się w najnowszych odcinkach "Na sygnale"? W kolejnym epizodzie nie tylko zobaczymy znaną aktorkę w gościnnej roli, ale także będziemy śledzić to, jak w trudnej sytuacji poradzi sobie doktor Reiter. Kiedy gdzie oglądać nowy odcinek?

"Na sygnale": Nowa twarz w serialu

Gościnnie pojawi się Maria Gładkowska. Aktorka zagra panią Helenę - słynną gwiazdę filmową, która będzie miała problemy z sercem i zostanie pacjentką Martyny, Piotra oraz doktora Vicka.

"Na sygnale": Wezwanie do pobitej kobiety

Doktor Reiter na dyżurze znów trafi za to na ofiarę przemocy domowej. Rozmawiając z kobietą, która została pobita przez męża, lekarka z trudem zapanuje nad emocjami - zwłaszcza, że oprawca będzie stał tuż obok.

- Co się stało?

- Spadła ze stołka...

- Pytam pacjentkę!

- No powiedz pani, kochanie...

- Spadłam ze stołka...

Reklama

- Może nas pan zostawić?!

"Na sygnale": Damski bokser zaatakuje ratowniczkę?

Gdy mężczyzna spróbuje wsiąść do karetki razem z żoną, ratowniczka ostro się temu sprzeciwi. Nie dbając o to, że damski bokser jest o krok od wybuchu i ją również może zaatakować.

- Pan nie jedzie!

- Nie będzie mi baba mówiła, co mam robić!

- To ci pokażę!

- Wpuść mnie, suko!!!

"Na sygnale": Kiedy i gdzie oglądać?

Niedawno ogłoszono, że jesienią produkcja zostanie przeniesiona z TVP 2 do TVP 1, a już teraz wiadomo, że zmianie ulegnie również częstotliwość emitowania odcinków. Od 9 września "Na sygnale" na ekranach pojawiać się będzie w każdy czwartek o godz. 21.00 oraz w piątkowe wieczory o godz. 21.30. Odcinek 323. zostanie wyemitowany 16 września.

Zobacz więcej:

"M jak miłość": Franka zaproponuje Majce pracę!

www.nasygnale.tvp.pl/
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy