Reklama

Na sygnale

Ocena
serialu
9,1
Super
Ocen: 4428
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Na sygnale": Monika Mazur zmieniła stan cywilny!

Państwo młodzi zaprosili do Wrocławia mnóstwo przyjaciół, a wśród nich gwiazdy - m.in. Joannę Kuberską, czyli Julię Kryszak z "M jak miłość", Izabelę Zwierzyńską, czyli Iwonę Pyrkę z "Barw szczęścia", Aleksandrę Domańską, czyli Joannę Madejską z "O mnie się nie martw", oraz Mateusza Szymkowiaka, z którym Monika prowadzi program "Lajk" w TVP2.

Reklama

Monikę Mazur i Tomasza Chrapustę połączyła miłość od pierwszego wejrzenia. Poznali się siedem lat temu podczas studiów w krakowskiej szkole teatralnej i od tamtej pory są nierozłączni.

- Zobaczyłam go na jednej z imprez wydziału aktorskiego i już nie było odwrotu. Wiedziałam, że to będzie mój mąż - wspomina odtwórczyni roli Martyny w "Na sygnale".

W 2016 roku - zaraz po tym, jak Monika odebrała dyplom ukończenia krakowskiej PWST - Tomek poprosił ukochaną o rękę, a ona bez wahania zgodziła się zostać jego żoną. Do zaręczyn doszło kilka miesięcy po ich przeprowadzce z Krakowa do stolicy...

 - Pochodzę z normalnej, kochającej się rodziny i - jeśli chodzi o miłość - jestem tradycjonalistką. Chcę mieć Tomka za męża! To dla mnie naturalna kolej rzeczy po zaręczynach - wyznała aktorka w programie telewizyjnym.

Dziś aktorska para jest już po ślubie.

- To była najpiękniejsza noc w naszym życiu - napisała Monika na Instagramie w niedzielny poranek po hucznym weselisku, na którym bawiła się z mężem i przyjaciółmi do świtu.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje