Reklama

​"Na sygnale": Monika Mazur zmieniła stan cywilny!

Monika Mazur, czyli ratowniczka Martyna Kubicka z "Na sygnale", nie jest już panną. W miniony weekend aktorka i jej ukochany - Tomasz Chrapusta, czyli Radzimir Niecik z "Prokuratora" - wymienili się obrączkami i powiedzieli sobie sakramentalne "tak".

Przygotowania do ślubu Moniki Mazur i Tomasza Chrapusty trwały kilka miesięcy. Aktorka i jej narzeczony chcieli, by najważniejszy dzień w ich życiu był po prostu perfekcyjny! I udało się... W sobotę 27 lipca wreszcie wymienili się obrączkami i zostali małżeństwem. Ceremonia odbyła się we Wrocławiu, czyli rodzinnym mieście panny młodej.

Kiedy wiosną tego roku Monika Mazur kręciła sceny ślubu ze swym serialowym partnerem Dariuszem Wieteską, czyli Piotrem Strzeleckim z "Na sygnale", wiedziała już, że lada moment naprawdę stanie na ślubnym kobiercu. 

Reklama

To jednak, kiedy i gdzie zamierza przysiąc ukochanemu dozgonną miłość i wierność, do ostatniej chwili trzymała w tajemnicy przed mediami. 

Wiadomość, że jest już mężatką, pojawiła się w sobotnie popołudnie na instagramowym koncie... "Pytania na śniadanie" - programu, z którym aktorka od dawna współpracuje.

Monika Mazur wybrała na swój ślub białą suknię zaprojektowaną i uszytą specjalnie dla niej przez Macieja Domańskiego, którego kreacje od dawna uwielbia i chętnie prezentuje na czerwonych dywanach. Tomasz Chrapusta wystąpił w śnieżnobiałej marynarce, czarnych spodniach i eleganckiej muszce. 


Państwo młodzi zaprosili do Wrocławia mnóstwo przyjaciół, a wśród nich gwiazdy - m.in. Joannę Kuberską, czyli Julię Kryszak z "M jak miłość", Izabelę Zwierzyńską, czyli Iwonę Pyrkę z "Barw szczęścia", Aleksandrę Domańską, czyli Joannę Madejską z "O mnie się nie martw", oraz Mateusza Szymkowiaka, z którym Monika prowadzi program "Lajk" w TVP2.

Monikę Mazur i Tomasza Chrapustę połączyła miłość od pierwszego wejrzenia. Poznali się siedem lat temu podczas studiów w krakowskiej szkole teatralnej i od tamtej pory są nierozłączni.

- Zobaczyłam go na jednej z imprez wydziału aktorskiego i już nie było odwrotu. Wiedziałam, że to będzie mój mąż - wspomina odtwórczyni roli Martyny w "Na sygnale".

W 2016 roku - zaraz po tym, jak Monika odebrała dyplom ukończenia krakowskiej PWST - Tomek poprosił ukochaną o rękę, a ona bez wahania zgodziła się zostać jego żoną. Do zaręczyn doszło kilka miesięcy po ich przeprowadzce z Krakowa do stolicy...

 - Pochodzę z normalnej, kochającej się rodziny i - jeśli chodzi o miłość - jestem tradycjonalistką. Chcę mieć Tomka za męża! To dla mnie naturalna kolej rzeczy po zaręczynach - wyznała aktorka w programie telewizyjnym.

Dziś aktorska para jest już po ślubie.

- To była najpiękniejsza noc w naszym życiu - napisała Monika na Instagramie w niedzielny poranek po hucznym weselisku, na którym bawiła się z mężem i przyjaciółmi do świtu.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje