Reklama

Na sygnale

Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 4250
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Na sygnale": Monika Mazur zmieniła stan cywilny!

Monika Mazur, czyli ratowniczka Martyna Kubicka z "Na sygnale", nie jest już panną. W miniony weekend aktorka i jej ukochany - Tomasz Chrapusta, czyli Radzimir Niecik z "Prokuratora" - wymienili się obrączkami i powiedzieli sobie sakramentalne "tak".

Przygotowania do ślubu Moniki Mazur i Tomasza Chrapusty trwały kilka miesięcy. Aktorka i jej narzeczony chcieli, by najważniejszy dzień w ich życiu był po prostu perfekcyjny! I udało się... W sobotę 27 lipca wreszcie wymienili się obrączkami i zostali małżeństwem. Ceremonia odbyła się we Wrocławiu, czyli rodzinnym mieście panny młodej.

Reklama

Kiedy wiosną tego roku Monika Mazur kręciła sceny ślubu ze swym serialowym partnerem Dariuszem Wieteską, czyli Piotrem Strzeleckim z "Na sygnale", wiedziała już, że lada moment naprawdę stanie na ślubnym kobiercu. 

To jednak, kiedy i gdzie zamierza przysiąc ukochanemu dozgonną miłość i wierność, do ostatniej chwili trzymała w tajemnicy przed mediami. 

Wiadomość, że jest już mężatką, pojawiła się w sobotnie popołudnie na instagramowym koncie... "Pytania na śniadanie" - programu, z którym aktorka od dawna współpracuje.

Monika Mazur wybrała na swój ślub białą suknię zaprojektowaną i uszytą specjalnie dla niej przez Macieja Domańskiego, którego kreacje od dawna uwielbia i chętnie prezentuje na czerwonych dywanach. Tomasz Chrapusta wystąpił w śnieżnobiałej marynarce, czarnych spodniach i eleganckiej muszce. 


Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje