Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,7
Super
Ocen: 84315
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Szokujący finał "Na dobre i na złe"! Co dalej z serialem?

Władze TVP borykają się z problemami. Plany seriali stanęły, nowych odcinków brak. Kolejny hit Dwójki będzie miał finał już w kwietniu. Serial "Na dobre i na złe" zakończy się prawdziwym skandalem!

"Na dobre i na złe" już niedługo zniknie z anteny telewizyjnej Dwójki do odwołania. Emisja obecnego sezonu skończy się w tym roku miesiąc wcześniej niż dotychczas, ze względu na pandemię koronawirusa. Prace na planie leśnogróskiej sagi o medykach zostały bowiem przerwane i nie wiadomo, kiedy aktorzy powrócą na plan. W związku z tym zagrożona jest emisja serialu jesienią!

Widzowie ostatni, 778. odcinek "Na dobre i na złe" zobaczą już 29 kwietnia o 20:55 w TVP2. Dostarczy o niemałych emocji!

Skandal finale "Na dobre i na złe: Wybuch namiętności i powtórne zaręczyny!

Maks (Tomasz Ciachorowski) oświadczy Agacie (Emilia Komarnicka- Klynstra), że nie wygląda mu na dziewczynę, która da się komukolwiek wodzić za nos.

Reklama

- A na kogo ci wyglądam? - zapyta lekarka, uśmiechając się zalotnie.

- Na kogoś, kto potrzebuje obiadu - zażartuje Beger i zaproponuje, by razem poszli coś zjeść.

Podczas wizyty w burgerowni Maks najpierw zasypie Woźnicką komplementami. Szczerze wyzna jej, że do niej startuje, a następnie zaprosi ją do siebie... na seks!

Gdzie jest Lina?

Kilka godzin wcześniej Szczepan (Kamil Kula) wykrzyczy Agacie prosto w twarz, że przez jej niewyparzony język Lina (Izabela Perez) uciekła od niego i zniknęła bez śladu. - Jak mogę ci pomóc? - zapyta go lekarka. Jednak on odwróci się i odejdzie bez słowa.

Woźnicka postanowi zadzwonić do agencji detektywistycznej i poprosić o pomoc w namierzeniu miejsca pobytu Liny. Detektyw Matwiej (Bartłomiej Nowosielski) odnajdzie zaginioną dziewczynę, ale zanim powie o tym Agacie, dostanie zawału.

Dopiero po operacji zdradzi swej zleceniodawczyni, że Lina pracuje teraz w wietnamskim barze.

On cię kocha!

Woźnicka pojedzie pod wskazany przez Matwieja adres. Wyzna Linie, że wszystko, co jej powiedziała o Szczepanie, to kłamstwo.
- On cię kocha, szaleje z niepokoju. Wróć do domu - poprosi. Lina zgodzi się pojechać z nią do Leśnej Góry.
Wieczorem Lipski uklęknie przed żoną, wyzna jej miłość i - wręczając pierścionek - poprosi, żeby znów wzięli ślub. - Chcę to zrobić jeszcze raz - wyszepcze.
a.im.

Świat Seriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje