Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 82015
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Powrót Ludmiły

Paulina Chruściel, która dwa miesiące temu zadebiutowała w życiowej roli mamy, pojawiła się na planie "Na dobre i na złe". Czy to oznacza, że grana przez nią Ludmiła wróci do życia?

Przypomnijmy, że piękna Ludmiła Papierniak pożegnała się z życiem w 495. odcinku "Na dobre i na złe", zaraz po zaręczynach z Przemkiem Zapałą (Marcin Rogacewicz). Wcześniej trafiła do Leśnej Góry jako pacjentka z nowotworem kręgosłupa. Była przyjaciółką doktor Niny Rudnickiej (Agnieszka Judycka) a zarazem pilotem wycieczek biznesmenów po Polsce i... luksusową prostytutką.

Reklama

Przemek Zapała długo nie mógł dojść do siebie po śmierci ukochanej. Nie interesowały go żadne kobiety. Dopiero przed wakacjami w jego życiu pojawiła się piękna stażystka Ola Pietrzak (Anna Karczmarczyk). Wiemy już nawet, że jesienią wyjdzie na jaw, iż zostaną rodzicami!

Pojawienie się Pauliny Chruściel na planie "Na dobre i na złe" oficjalnie potwierdziła produkcja serialu na swoim profilu na Facebooku.

- To prawda: jesienią zobaczymy Paulinę Chruściel w naszym serialu - mówi Karolina Baranowska, która odpowiada za promocję "Na dobre i na złe". - Na razie jednak to wszystko, co mogę ujawnić. Widzom należy się niespodzianka i zaskoczenie.

Jakie zatem warianty scenariusza wchodzą w grę? Może się okazać, że Ludmiła jednak żyje. Na ekranie nie widzieliśmy przecież sceny jej pogrzebu. Przemek dowiedział się o śmierci ukochanej z przekazu Niny. Paulina Chruściel może wrócić też do serialu jako... siostra bliźniaczka Ludmiły, co byłoby pójściem w kierunku telenowel spod znaku "Moda na sukces", w których wszystko jest możliwe.

- W stronę "Mody na sukces" absolutnie nie zmierzamy - kategorycznie zaprzecza Karolina Baranowska.

Paulina Chruściel może pojawić się jeszcze w scenach retrospektywnych, ewentualnie jako duch albo marzenie senne.

Jeśli jednak okazałoby się, że Ludmiła żyje, spodziewająca się dziecka Przemka Ola znalazłaby się w wielkim kłopocie.

Odpowiedź na pytanie, w jakiej roli Paulina Chruściel wystąpi w "Na dobre i na złe", poznamy dopiero po wakacjach. Tymczasem w naszej galerii znajdziecie zdjęcia archiwalne ze wspólnych scen Ludmiły i Przemka.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje