Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 83320
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Zuzanna Lit zabiega o uwagę mediów... Chce być gwiazdą?

Zuzanna Lit, czyli Kazia z "Na dobre i na złe" i Wiki z "Zakochanych po uszy", dopiero rok temu ukończyła łódzką filmówkę, a ma już na swoim koncie sporo całkiem dużych ról w popularnych serialach. Niestety, dla większości telewidzów wciąż pozostaje... anonimowa.

Zuzanna Lit - jak twierdzą złośliwi - ma potencjał, żeby w przyszłości być naprawdę dobrą aktorką, ale musi ciężko pracować, żeby w końcu kiedyś zabłysnąć na firmamencie gwiazd. Póki co jednak, choć gra jednocześnie w kilku serialach, nie może się wybić...

Reklama

W zyskaniu popularności nie pomagają jej też dowcipne podpisy pod zdjęciami, które publikuje w mediach społecznościowych - na Instagramie obserwuje ją ponad milion osób mniej niż jej młodszą koleżankę Julię Wieniawę!

A obie przecież zaczynały od ról w "rodzince.pl" - w 2012 roku Julia po raz pierwszy wcieliła się w Paulę, czyli dziewczynę Kuby Boskiego (Adam Zdrójkowski), a Zuzanna w Julię, czyli koleżankę Tomka Boskiego (Maciej Musiał). Julia Wieniawa została w serialu na dłużej, 17-letnia wówczas Zuzanna Lit znikła po zaledwie dwóch odcinkach...

Odtwórczyni roli Wiki w "Zakochanych po uszy" twierdzi, że w czasach, gdy była nastolatką, nie bardzo wiedziała, czym chce się w życiu zajmować, ale jakiś wewnętrzny głos podpowiadał jej, że tylko jako aktorka będzie mogła dać światu coś od siebie.

- Nie wybrałam aktorstwa, to ono mnie wybrało - powiedziała w jednym ze swych pierwszych wywiadów.

- Pewnego wieczora śmiesznym zbiegiem okoliczności trafiłam na zajęcia aktorskie Piotra Furmana w Teatrze Muzycznym Roma... Po raz pierwszy w życiu ktoś mi powiedział, że jestem w czymś dobra, że mam talent - dodała, wspominając początki swej przygody z aktorstwem.

***Zobacz także***

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje