Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 82242
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Zajmę się tobą…

Falkowicz chce otoczyć córkę Kasi opieką… Ale czy znajdzie sposób, by Matyldzie pomóc - skoro nie jest oficjalnie uznany za jej ojca?


Reklama


Po tym, jak mała trafiła do Izby Dziecka, profesor się nie podda. Odwiedzi Matyldę jako lekarz i zmusi pracownicę ośrodka, by pozwoliła mu ją zbadać - gdy dziewczynka poskarży się na krwotok z nosa.

- Ma pani świadomość, że w tej chwili uniemożliwia mi pani udzielenie pomocy dziewięcioletniemu dziecku?! Krwawienie z nosa, szczególnie w stanie silnego stresu, może być bardzo niepokojącym objawem!

A w końcu przekona personel, że mała musi trafić do szpitala - do Leśnej Góry.

Doktor Rzepecki szybko zorientuje się, że Matylda wcale nie jest chora. Jednak profesor poprosi, by kolega nie odsyłał jej do Izby Dziecka...

- Czy Matylda mogłaby zostać na oddziale... jeszcze jedną dobę? To córka przyjaciółki... A gdy mała będzie w szpitalu, Falkowicz spotka się z jej opiekunką.

I poprosi nianię, by podpisała oświadczenie, że jest "wieloletnim przyjacielem rodziny". Z początku kobieta będzie się wahać - do chwili, gdy lekarz pokaże jej fotografię sprzed lat...

- Widzi pani datę tego spływu na zdjęciu? To ja... Z tyłu studenci. Mniej więcej dziewięć miesięcy później pani Kasia urodziła córkę, zgadza się?

- Sugeruje pan...

- Że skoro pani wyjeżdża, jestem jedyną osobą, która może pomóc Matyldzie!

Wieczorem Falkowicz wróci za to do Leśnej Góry - i dopilnuje, by córka Kasi nie czuła się samotna.

- Nic mi nie jest, prawda? Nie chcę tam wracać...

- Nie wrócisz. Zajmę się tobą...

A później zajrzy do kliniki neurochirurgii...

- Niezły numer mi wywinęłaś. Jest bystra, dowcipna, inteligentna... Zupełnie jak ty. Przez ostatnie kilka dni uświadomiłem sobie jak wiele w życiu straciłem... I jak bardzo nie jestem gotowy, aby cokolwiek zmienić. Szczerze mówiąc... to coś najgorszego i najlepszego jednocześnie.   

- Musisz się obudzić. Bo chyba pierwszy raz w życiu nie wiem, co mam robić...

Co wydarzy się dalej? Czy profesor, pod wpływem cudownej przemiany w kochającego tatusia, spełni obietnicę - i uchroni Matyldę przed powrotem do Izby Dziecka? A Kasia Smuda odzyska w końcu przytomność? Ciekawych zapraszamy do TVP2 - na premierowe odcinki "Na dobre i na złe"!

www.nadobre.tvp.pl/

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Michał Żebrowski | Na dobre i na złe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje