Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 83144
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Za głosem serca

W Leśnej Górze praca wre… ale lekarze znajdują też czas na flirty i romanse! Zapraszamy na 701. odcinek „Na dobre i na złe”, a w nim...

W kolejną środę w serialu gościnnie wystąpi Marek Molak, gwiazda "Barw szczęścia". I tym razem młody aktor zagra czarny charakter... Bohater, w którego się wcieli - Igor - oszuka naiwną dziewczynę z Syrii, której pomoże przyjechać do Polski... tylko po to, by na miejscu oddać ją w ręce handlarzy żywym towarem. Jego ofiara - Miriam - schroni się jednak w szpitalu. I gdy bandyci ją odnajdą, stoczy desperacką walkę o życie... A co spotka pozostałych bohaterów serialu?

Wiktoria o poranku obudzi się w domu Eryka - prawnika, którego poznała w klubie. Żałując każdego, wypitego ostatniej nocy drinka.

Reklama

- Muszę jechać do pracy...

- Rozumiem, że nie zjesz ze mną śniadania?

- Spieszę się...

- A co powiesz na kolację, wieczorem?

- Nawet nie wiem, jak masz na imię!

- W nocy mówiłaś do mnie Adam...

Doktor Consalida szybko ubierze się i wręcz ucieknie - licząc na to, że już więcej nowego "przyjaciela" nie spotka. Tymczasem kilka godzin później... Eryk trafi do szpitala! Mężczyzna rzuci się do lodowatej wody, próbując ratować tonącego sąsiada. I o mało nie straci przez to życia. Gdy po ogrzaniu stan chorego się pogorszy, lekarze wprowadzą go w stan śpiączki.

Wiktoria poczuje w końcu ukłucie niepokoju. I kolejne godziny spędzi właśnie czuwając przy Eryku... - Słuchaj... Jeśli chodzi o wspólny wieczór, to w sumie... nie mam żadnych planów... Może byś się jednak obudził?... Obudź się, proszę...

Gdy terapia zadziała i prawnik odzyska przytomność, doktor Consalida nadal przy nim będzie. A Eryk od razu wykorzysta okazję, by się do dziewczyny zbliżyć.

- Tym razem nie dam ci uciec...

Czy "przygoda" na jedną noc zamieni się w prawdziwą miłość?

Tymczasem Góral cały czas będzie próbował zdobyć serce doktor Orłowskiej. I nie podda się nawet, gdy zachoruje na grypę, a koleżanka będzie go "leczyć" domowym rosołem.

- Kaśka, powiedz mi, ale tak szczerze... Ty wolisz dziewczyny, co nie? Bo jak inaczej to wytłumaczyć... Leżę tu, półnagi... a ty nic!

- Jesteś szalenie seksowny, Góral... Ale daj już sobie spokój, co? Możemy ustalić, że jesteśmy kumplami? Ostatnie, czego mi trzeba, to romans z kolegą z pracy!

- A jakbym się zwolnił? Albo zmienił szpital?

Doktor Molenda postanowi za to... uwieść Julkę! I najpierw zaprosi dziewczynę na kolację, a później pocałuje... Za co doktor Burska od razu wymierzy mu siarczysty policzek!

- Zasłużyłem.(...) Warto było chociaż spróbować. Kto by pomyślał, że masz tyle siły w tych małych rączkach...

- Ciesz się, że nie wiesz, ile mam siły w moich małych kolankach!

- Już będę grzeczny, obiecuję!

A w finale... romans Kasi i Michała! Podczas kolejnego spotkania prawniczka pozwoli, by Wilczewski namiętnie ją pocałował... I poczuje, że łączące ich uczucie wcale nie wygasło. Co wydarzy się dalej? Emisja odcinka numer 701 już 28 marca, punktualnie o godz. 20:45 - zobacz koniecznie!

www.nadobre.tvp.pl/

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje