Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 81512
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Na dobre i na złe": Z Sadyby do Leśnej Góry... Martyna Kowalik dołączyła do obsady serialu!

W premierowych odcinkach "Na dobre i na złe" (na pierwszy z nich TVP2 zaprasza w środę 4 września) pojawi się wiele nowych twarzy. Wśród nich Martyna Kowalik - 33-letnia absolwentka stołecznej Akademii Teatralnej znana m.in. z roli Kamili Chojnickiej w "Klanie".

Martynę Kowalik po raz pierwszy mieliśmy okazję oglądać w "Na dobre i na złe" tuż przed wakacjami. W przedostatnim odcinku poprzedniego sezonu jej twarz pojawiła się na ekranie laptopa Jędrka (Iwo Wiciński) w reklamie perfum oraz na zdjęciu na stronie angielskiej agencji aktorskiej. 

Reklama

Okazało się, że mieszkająca w Londynie aktorka Anna Wilson może być biologiczną matką chłopca, którym opiekuje się Wiki (Katarzyna Dąbrowska)...

Zdradzamy, że Jędrek postanowi za wszelką cenę odszukać Annę i ucieknie ze szpitala, by autostopem dostać się na Wyspy! Czy dane mu będzie stanąć oko w oko z kobietą, która - jak się okaże - oddała go do domu dziecka?

Udział w "Na dobre i na złe" to dla Martyny Kowalik kolejna okazja, by udowodnić, że jest świetną aktorką dramatyczną. Telewidzowie kojarzą ją przede wszystkim z roli Dominiki Chojnickiej w "Klanie", ale bywalcom warszawskich teatrów - Teatru Dramatycznego i Teatru Polskiego - znana jest z wielu wybitnych kreacji w głośnych spektaklach. 

Już jako studentka stołecznej Akademii Teatralnej dała się poznać jako aktorka mająca ogromny potencjał... Za rolę Gruszy w "Braciach Karamazow" dostała nagrodę na Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi!

Przed kamerą Martyna Kowalik po raz pierwszy stanęła w 2009 roku. Zagrała wtedy epizod w filmie "Wszystko co kocham" Jacka Borcucha oraz niewielką rólkę w jednym z odcinków serialu "Synowie". Po ukończeniu studiów przez pewien czas wcielała się w Agnieszkę Sawicką w "Barwach szczęścia". Pojawiła się też w kilku serialach i spektaklach Teatru Telewizji, ale role, które w nich grała, przeszły bez echa. 

Dopiero gdy jesienią 2015 roku dołączyła do obsady "Klanu" (zastąpiła Michalinę Robakiewicz w roli Kamili Chojnickiej), jej kariera nabrała tempa. W ciągu ostatnich trzech lat widzieliśmy ją m.in. jako prokurator Zalewską w "M jak miłość", mamę Rózi w "Przyjaciółkach" oraz Wandzię w "Zasadzie przyjemności".

Jak udało się nam ustalić, Anna Wilson - biologiczna mama Jędrka grana przez Martynę Kowalik - zagości w Leśnej Górze na dłużej. Czy dowiemy się, dlaczego przed wyjazdem z Polski oddała syna do domu dziecka? Czy Wiki pozwoli Jędrkowi spotkać się z nią i jej... córką? Odpowiedzi na te pytania poznamy już we wrześniu.

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje