Na dobre i na złe

Ocena
serialu
8,8
Bardzo dobry
Ocen: 12256
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": W niepewności

Co tym razem zobaczymy w serialu?

Oliwia i Adam przyjdą do kościoła, by ochrzcić syna... ale tuż przed uroczystością wpadną w panikę, gdy ksiądz zażąda od nich zaświadczenia o ślubie.

Reklama

W pracy doktor Krajewski trafi za to na kolejny trudny przypadek. Jeden z pacjentów chirurga - Tomasz - wyzna, że ma raka pęcherza i od trzech lat "leczy się" wyłącznie za pomocą głodówki. A badania wykażą, że... nowotwór całkowicie zniknął!


Adam - by wyjaśnić tajemnicę "cudownego" ozdrowienia - skontaktuje się od razu z Gawryłą, który wcześniej chorego zdiagnozował.

- Wygląda na to, że pacjent jest zdrowy... A ja nie wiem, dlaczego. Możesz to jakoś wytłumaczyć? Onkolog przyzna, że mógł popełnić błąd... A kolejne spotkanie lekarzy z Tomaszem zakończy się awanturą i pobiciem!


Największe emocje czekają jednak w premierowym odcinku Blankę... Nastolatka nagle źle się poczuje i poprosi Gawryłę, by ją zbadał - w tajemnicy przed Wiktorią.

- Mama wie, że tu jesteś? - Nie chcę jej martwić... Wiesz, jaka ona jest! Zaraz zacznie panikować i w ogóle...

- Nie wygląda mi to na nawrót.

- Ale pewności nie masz? Właśnie dlatego jestem tutaj, a nie w Leśnej Górze...


Kilka godzin później dziewczyna odwiedzi za to Wiki w pracy... i nagle zemdleje. Doktor Consalida, przerażona, zleci całą serię badań i zatrzyma córkę w szpitalu - na obserwacji.

A w finale, bliska łez, wyzna Adamowi, jak bardzo jest przerażona. - Jeśli ona... Jeśli Blanka ma wznowę...

Co wydarzy się dalej? Emisja odcinka 696. już 21 lutego.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje