Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 83490
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Tak Agata rozprawi się z Maksem!

Wkrótce Beger (Tomasz Ciachorowski) na własnej skórze przekona się, że nie ma winy bez kary. Nie uda mu się dłużej mamić kłamstwami Agaty (Emilia Komarnicka-Klynstra), która całkowicie straci do niego zaufanie i zerwie z nim zaręczyny, po czym wyjdzie do Szwecji.

Potwierdzają się nasze informacje o tym, że w związku ze zmianami w życiu osobistym aktorki Emilii Komarnickiej-Klynstry (pod koniec 2020 roku urodziła drugiego syna), grana przez nią Agata zniknie na jakiś czas z Leśnej Góry. Pisaliśmy o tym jako pierwsi TUTAJ.

Reklama

Zdradzamy, że w 797. odcinku "Na dobre i na złe" emisja w środę 3 lutego o godz. 20.55 w TVP2) Woźnicka będzie miała już stuprocentową pewność, że oskarżenia leśnogórskich pielęgniarek na czele z Dagmarą (Maryla Morydz) pod adresem Maksa znajdują potwierdzenie w rzeczywistości.

Zrozumie to, gdy pozna Ingę (Małgorzata Neczyperowicz), która w przeszłości - jak się okaże - również padła ofiarą molestowania seksualnego wybitnego kardiochirurga. Wielce prawdopodobne, że jej walczący o życie sześcioletni syn Antek (Oskar Grzegorzewski) jest owocem gwałtu Begera.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje