Na dobre i na złe
Ocena
serialu
9,6
Super
Ocen: 86180
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Szokujący zwrot akcji. Czego się dowie?

W 923., pierwszym powakacyjnym odcinku 26. sezonu "Na dobre i na złe", który na antenę TVP2 trafi 4 września, załamana Blanka (Pola Gonciarz) będzie samotnie oglądała film ze swojego ślubu i wesela z Mario (Marcin Korcz), gdy odwiedzi ją Weronika (Klaudia Łapot), siostra Milewskiego. Przekaże bratowej sensacyjną wiadomość.

Ledwo Weronika zjawi się w domu Milewskich, do bramy zadzwoni kurier. Zdziwiona Blanka powie, że niczego nie zamawiała. Weronika poprosi o przerzucenie przesyłki przez płot, po czym wyjdzie z domu, by ją przynieść.

"Na dobre i na złe" po wakacjach: Odcinek 923. Blanka dostanie przesyłkę

Gdy Blanka otworzy paczkę, zorientuje się, że kostnica odesłała rzeczy Mario. W środku będą: mocno nadpalony portfel, obrączka i bransoletka, którą mu przekazała na szczęście. 

Milewska wybuchnie płaczem, a wtedy Weronika niespodziewanie zapyta bratową, czy przypadkiem nie ma w domu podsłuchu. Blanka stanowczo zaprzeczy. Weronika położy palec na ustach i rozejrzy się po pomieszczeniu. Po chwili podejdzie do lekarki, usiądzie obok, obejmie ją i wyszepce jej coś do ucha. 

Reklama

Milewska przestanie płakać. Zaskoczona zapyta wdowę po Zbyszku (Adam Bauman), co ona wygaduje. Weronika znów położy palec na ustach, dając Blance do zrozumienia, by zachowała milczenie. 

Czyżby Milewska dowiedziała się od bratowej, że Mario jednak żyje?

"Na dobre i na złe" po wakacjach: Odcinek 923. Kiedy i gdzie obejrzeć?

Zdradzamy, że 923. odcinek  "Na dobre i na złe" zostanie wyemitowany w środę 4 września o godz. 20.55 w TVP2. 

Źródło: AIM
Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy