Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 82025
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Radosław Krzyżowski czyli Dr Sambor żegna się z rolą w serialu.

Michał Sambor (Radosław Krzyżowski), po 10 latach na planie serialu postanowił odejść z "Na dobre i na złe".Lekarz w nowym sezonie nie pojawi się już w Leśnej Górze, a widzowie nie dowiedzą się dlaczego.

Reklama

Doktor Sambor z "Na dobre i na złe" opuszcza Leśną Górę, bo Radosław Krzyżowski zauważył, że scenarzyści znacznie ograniczyli jego wątek i nie mają pomysłu jak go ubarwić z korzyścią dla serialu.

- Właśnie wygasa moja umowa z produkcją, której postanowiłem nie przedłużać. Rozstaliśmy się w zgodzie. Już jakieś dwa lata temu wątek Sambora zaczął schodzić na drugi plan. W tym czasie rozpoczęto realizację "Na sygnale", czyli krótkiej wariacji na temat Leśnej Góry. Przystałem na propozycję producentów, którzy potrzebowali postaci, która połączy "Na sygnale" z "Na dobre i na złe" - wyjaśnił Radosław Krzyżowski w wywiadzie dla magazynu "Tele Tydzień".


Michał Sambor z Niną Rudnicką

Przypomnijmy że Radosław Krzyżowski w roli Sambora pojawił się w serialu w 182 odcinku. Jest chirurgiem - byłym ordynatorem oddziału chirurgicznego w leśnogórskim szpitalu. Po śmierci w wypadku samochodowym swojej partnerki Doroty, samotnie wychowuje ich małego synka. Aktualnie jest w związku z rezydentką chirurgii – Niną. Przeszli drogę od nienawiści do miłości. Przez Ninę Michał stracił na jakiś czas prawo do opieki nad Krzysiem. Gdy Rudnicka zorientowała się, że źle oceniła sytuację i popełniła błąd, próbowała za wszelką cenę go naprawić. Zaproponowała nawet Samborowi papierowe małżeństwo. Pomimo fatalnego początku połączyła ich przyjaźń i wspólny cel: walka o powrót Krzysia do domu.


Dr Michał Sambor

A Wy, będziecie tęsknić za Samborem z Leśnej Góry?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje