Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,7
Super
Ocen: 85112
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Po wakacjach dziadek Michała wyląduje w Leśnej Górze!

Daniel Olbrychski jako Cezary Król, dziadek Michała Wilczewskiego (Mateusz Janicki) a zarazem ojciec profesor Barbary Wilczewskiej (Agnieszka Pilaszewska) i dziadek tyleż niesfornej, co błyskotliwej Matyldy (Amelia Czaja), od 2018 roku należy do obsady „Na dobre i na złe”, gdzie ma status gwiazdy specjalnej, co oznacza, że w serialu pojawia się tylko gościnnie, najwyżej kilka razy w roku. Wiemy, że po wakacyjnej przerwie jego bohater znów trafi do Leśnej Góry!

O ponownym pojawieniu się 77-letniego obecnie Daniela Olbrychskiego na planie "Na dobre i na złe" jako pierwsza poinformowała Marta Żmuda Trzebiatowska na swoim profilu na Instagramie. Pod wspólnym zdjęciem z legendarnym aktorem napisała "Pan Daniel jak zawsze w formie".

Po wakacjach dziadek Cezary będzie miał kłopoty ze zdrowiem

Na zdjęciu Daniel Olbrychski jest ubrany w piżamę i leży na szpitalnym łóżku, z czego nietrudno wysnuć wniosek, że dziadka Cezarego po raz kolejny dopadły problemy zdrowotne, a opiekę nad nim sprawuje jego ulubiona pani doktor Hania. Senior od dawna kibicował związkowi swojego wnuka Michała i Sikorki.

Reklama

Idziemy o zakład, że przy okazji swojego kolejnego pobytu w Leśnej Górze Cezary Król za wszelką cenę będzie chciał wyswatać ze sobą Hanię i Michała.

Czy seniorowi uda się połączyć Sikorkę i Wilczewskiego na dobre i na złe? A może obstawiacie, że wyjdą z tego nici?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama