Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 83112
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Na dobre i na złe": Ostra rozmowa z siostrą!

Ola wykonuje u dr Goldberg kolejne badanie USG. Kiedy postanawia pokazać jego wynik Przemkowi, zastaje go na igraszkach z Zuzą! Później zwierza się Hanie. Siostra Zapały postanawia interweniować!


Nowy romans i złamane serce

Reklama

Młoda stażystka jest załamana. Kiedy po raz kolejny próbuje powiedzieć Przemkowi o ciąży, zastaje go w namiętnym uścisku z nową kochanką.

Dziewczyna wybiega z hotelu rezydentów. Musi wszystko przemyśleć. Dochodzi do wniosku, że Zapała nie nadaje się na ojca - jest lekkoduchem i kobieciarzem. Zrozpaczona postanawia szczerze porozmawiać z Haną.

Siostra powie mu o dziecku?

Dr Goldberg jest wstrząśnięta tym, co słyszy od stażystki. Nie spodziewała się, że jej brat będzie zachowywał się tak nieodpowiedzialnie. Hana postanawia interweniować. Chce przemówić Przemkowi do rozsądku!

Zanim jednak to zrobi będzie miała okazję poznać Zuzę. Dziewczyna nie zrobi na niej jednak dobrego wrażenia... Hana otwarcie skrytykuje Zapałę za jego styl życia. Czy wyzna Przemkowi, że wkrótce zostanie ojcem? Tego nie zdradzimy!

Ciekawych zapraszamy przed telewizory - 541. Odcinek "Na dobre i na złe" już w środę, 11 grudnia! Tego nie można przegapić!

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje