Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 83105
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Ola znów w ciąży!

Ola uśmiecha się do córki, chodzi jak zwykle do pracy… ale działa jak automat. Bo jej serce wypala tęsknota za Janem. Ale już niedługo doktor Pietrzak odkryje, że znów jest w ciąży!

Kolejny dzień zacznie się dla Oli pechowo. O poranku lekarka zorientuje się, że jej córka wymknęła się z hotelu i zniknęła. Przerażona, od razu zacznie małej szukać - wspólnie z Przemkiem.

Odnajdzie ją dopiero na parkingu przed szpitalem, przy aucie Falkowicza. - Franka! Co ty wymyśliłaś?! Gdzie poszłaś... Słynny chirurg wykorzysta okazję, by Zapałę skrytykować - tym razem jako rodzica. - Nigdy bym nie pomyślał, że to pana córka... To taka sympatyczna dziewczynka.

- Myślę, że się obejdziemy bez tych cennych uwag... Dziękujemy, profesorze! - Nie ma za co. I nie polecam się na przyszłość... Bo mógłbym na przykład wezwać policję, panie "poordynatorze"! A Ola zda sobie sprawę, że naprawdę była o krok od utraty córki. I w końcu postanowi... odejść z pracy!

Reklama


- Pójdę dziś do dyrektora... Chrzanię to! Ten szpital... Mam dość! Praca nie jest najważniejsza... Przemek spróbuje ją zatrzymać: - Jesteś zdenerwowana... Poczekaj. Nie rób niczego w emocjach... Jednak dziewczyna pokręci tylko głową: - Wezmę urlop, mam zaległy... Pojedziemy na wakacje. We dwie. Gdzieś daleko i na długo...

Tymczasem na dyżurze doktor Pietrzak czeka kolejne starcie z Falkowiczem. Lekarze będą wspólnie operować kobietę, która spadła z rusztowania. I pokłócą się o to, czy należy uratować jej macicę - by w przyszłości mogła urodzić dziecko. - Trzeba jak najszybciej zatamować krwawienie... Usuwamy macicę! - Nie. Możemy ją uratować! - Pacjentka przeżyje, to jest teraz najważniejsze!


- Nie wszyscy pacjenci przeżywają pana operacje, profesorze! Ola pośle koledze lodowate spojrzenie... i w trakcie zabiegu postawi jednak na swoim. A po udanej operacji Stanisławski od razu jej pogratuluje. - Była pani świetna! Ta charyzma i stanowczość... Profesor Falkowicz zgasł!(...) Piękny powrót, doktor Pietrzak... Takich nam potrzeba!

Emocje, które młoda lekarka poczuje na sali operacyjnej, będą jednak miały swoją cenę... I w końcu, pod koniec dyżuru, doktor Pietrzak nagle zasłabnie. Przemek, zdenerwowany, zmusi przyjaciółkę, by wykonała całą serię badań. A Ola, gdy spojrzy na wydruk z laboratorium, będzie w szoku...


Od razu zrozumie, że znów jest w ciąży. - Niska morfologia, zaburzona glikemia... Ola, chcę, żebyś wiedziała... że nie jesteś sama. - Tylko raz w życiu miałam takie wyniki... Szczęście... czy rozpacz? Jak młoda lekarka zareaguje na wiadomość, że kolejny raz zostanie samotną matką? Emisja odcinka 647. już 12 października.

www.nadobre.tvp.pl/

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje