Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 81915
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Ola będzie pracować z Przemkiem?

Klaudia i Ola przyjaźniły się przez całe studia, a później także podczas stażu w Leśnej Górze. Czy obie nadal będą pracować w szpitalu, jako rezydentki?

Tretter zaprasza lekarki do swojego gabinetu, ale tylko jedna z dziewczyn wychodzi później z uśmiechem...

- Cieszę się, że obie panie chciałyby zostać w naszym szpitalu... Niestety dla pani, pani Olu, nie mam najlepszych informacji - dyrektor spogląda ze smutkiem na Pietrzakównę.

Reklama

- W tym roku nie przyznano naszemu szpitalowi miejsca na ginekologii. Naprawdę bardzo chciałbym panią zatrzymać, ale... ginekologii nie mogę zaoferować.

Klaudia wpada jednak na pomysł, by koleżanka robiła specjalizację z chirurgii - jak ona. Z początku, Ola nie wygląda na zachwyconą. I po spotkaniu z Tretterem, wyznaje przyjaciółce: - Interesuje mnie ginekologia... Nie nadaję się na chirurga!

Ale Klaudia szybko wchodzi jej w słowo: - Otworzyły się drzwi awaryjne, więc z nich skorzystaj! Zanim zostaniesz sama z dzieckiem i bez środków do życia!

Doktor Miller urywa i spogląda z napięciem na przyjaciółkę... A sekundę później, widząc jej minę, cicho dorzuca: - Ola, przepraszam... Wiesz, że dobrze ci życzę, ale ty i Przemek... Nic nie jest pewne. A ty musisz myśleć o sobie i dziecku! Nie możesz sobie pozwolić na czekanie, bo z każdym dniem coraz ciężej będzie ci wrócić...

Czy Ola zdecyduje się na specjalizację z chirurgii i znów będzie pracować razem z Przemkiem? A jeśli tak... jak wpłynie to na ich związek?

Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama