Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,7
Super
Ocen: 85237
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Odcinek 853. Powrót Gawryły!

W 853. odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w środę 21 września o godz. 20.55 w TVP2) Joanna (Monika Kaleńska) odkryje, że mały Kuba (Wiktor Trojan) wymienia SMS-y z… Piotrem. Czy to oznacza, że wcielający się do 2018 roku w postać Gawryły Marek Bukowski wraca do Leśnej Góry!

Tego dnia przeziębiony Kubuś zostanie w domu pod opieką Radwana (Mateusz Damięcki) . W tym czasie chłopiec będzie SMS-ował z kimś, która podaje się za... Piotra Gawryłę. W pewnym momencie tajemniczy rozmówca obieca małemu spotkanie. Poprosi jednak, aby ten nic nie mówił mamie.

Krzysztof, kompletnie nieświadomy tego, z kim pisze jego synek, uzna, że Kubuś jest uzależniony od telefonu i poinformuje o tym Joannę. Gawryłowa postanowi skontrolować smartfon małego. Wtedy dowie się, że Kuba pisze z kimś, kto podaje się za Piotra!

- Kto do ciebie pisze?... Kto podpisuje się "tata"?! Rozmawialiśmy, mówiłam ci, jak masz się zachowywać, kiedy będzie cię zaczepiał ktoś obcy! - zdenerwuje się Aśka.

Reklama

- To nie jest ktoś obcy, to jest tata! - uświadomi ją Kuba.

"Na dobre i na złe": Odcinek 853. Joanna każe Gawryle zniknąć z życia Kubusia!

Gawryłowa przejrzy całą ich SMS-ową konwersację. W końcu wybierze numer, z którego były wysyłane wiadomości. Wówczas przekona się, że Gawryło naprawdę skontaktował się z Kubą!

- Jak mogłeś pisać do niego w tajemnicy?... Jak mogłeś okłamywać dziecko, że zabraniam mu kontaktu z tobą, o co ci chodzi?! Ja cię szukałam, wariowałam z niepokoju! - wykrzyczy Piotrowi do słuchawki.

- Masz zniknąć z jego życia, z naszego życia! Nie chcę cię znać, kłamco! Nie waż się nigdy więcej pisać, dzwonić, nie kontaktuj się z Kubą, nie próbuj się tu pojawiać, bo nie ręczę za siebie! Daj nam wreszcie spokój! Chcę być wolna, rozumiesz?! Wolna! Chcemy zacząć normalnie żyć! - zakomunikuje Gawryle Joanna.

Świadkiem jej monologu będzie Kuba, który chwilę później zadzwoni do Piotra. Ten jednak nie odbierze... Nie będzie też odpisywał na SMS-y.

"Na dobre i na złe": Odcinek 853. Kiedy i gdzie obejrzeć?

Zdradzamy, że 853. odcinek "Na dobre i na złe", telewizyjna Dwójka pokaże w środę 21 września o godz. 20.55 w TVP2.

Zobacz też:

"M jak miłość": Odcinek 1672. Marta nie akceptuje Pati jako partnerki Łukasza?

"Barwy szczęścia": Odcinki 2649-2653. Aldona założy... plantację konopi?

"Na Wspólnej": Odcinek 3488. Maria pozna diagnozę!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy