Reklama

"Na dobre i na złe": Odcinek 822. Michał nie chce znać Hani!

W 822. odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w środę 10 listopada o godz. 20.55 w TVP2) Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska) zrezygnuje z urlopu, który miała wziąć z okazji podróży poślubnej, i normalnie pojawi się w pracy. Pierwszą osobą, na którą się natknie, będzie jej niedoszły mąż Michał (Mateusz Janicki)... Sprawdź, co z tego wyniknie!

Następnego dnia po niedoszłej ceremonii ślubnej Wilczewski obudzi się w garniturze w swoim domu. Matka Hani (Anna Samusionek) od rana zacznie nadawać mu do ucha:

- A jeśli to były tylko nerwy przed ślubem? Czasami tak się zdarza, że ludzie w ostatniej chwili przed ślubem panikują, ale to im potem przechodzi. Może wcale nie musicie się rozstawać, niektórzy nie potrzebują ślubu, żeby ze sobą być.

- Pani Lucyno, a ja przecież widzę, co się dzieje... - skomentuje zaspany Wilczewski.

"Na dobre i na złe": Odcinek 822. Lucyna spróbuje przemówić Hani do rozsądku!

Zaraz potem Lucyna zażąda wyjaśnień od swej córki.

Reklama

- Ciekawa jestem, co masz mi do powiedzenia. Nie mam pojęcia, co ty wyprawiasz? Wszystko było przygotowane i zapłacone... Nie będę ci wypominać, ile kosztowała suknia ślubna... Poza tym prawie dwadzieścia osób zaproszonych, ty wiesz, jak ja się czułam, kiedy mnie pytali, co się dzieje? Kwiaty, opłacony organista w kościele i w restauracji sala... - wyliczy seniorka.

- Mamo, nie dobijaj mnie! - poprosi Hania.

- Przecież Michał to najlepsza partia... Przystojny, wykształcony, wybitny lekarz, w dodatku chirurg, złote ręce... Wysoka pozycja społeczna, no i zakochany w tobie... Wymieniać dalej? Inne kobiety dały by się poćwiartować za takiego męża... - Lucyna wciąż nie będzie w stanie zrozumieć, dlaczego jej córka porzuciła Wilczewskiego w dniu ślubu.

"Na dobre i na złe": Odcinek 822. Hanię dopadną ogromne wyrzuty sumienia!

- Zdaje się, że miałaś mieć dziś wolne - stwierdzi Julka (Aleksandra Hamkało) na wieść, że przyjaciółka zmierza do pracy.

- Tak, mieliśmy z Michałem pojechać do... zresztą teraz to nie ma znaczenia. Nigdzie nie jedziemy, bo nas nie ma - wyjaśni Sikorka.

- Może jednak kilka dni wolnego ci się przyda...

- Nie, nie, nie... zwariuję jak zostanę sam na sam ze swoimi myślami dłużej niż muszę. Potrzebuję zadania... Jeśli uda mi się dziś zrobić jedną dobrą rzecz, to będzie znak, że wszystko się ułoży - wyjaśni Hania.

Nieoczekiwanie przed wejściem do szpitala Sikorka natknie się na Michała.

- Jak się czujesz? - zainteresuje się wystawiony do wiatru narzeczony.

- Bywało lepiej. A ty?

- Będzie lepiej - zapewni chirurg.

- Chciałabym, żeby między nami było... no wiesz normalnie - rzuci Hania.

- Nie wiem co to znaczy między nami "normalnie" - westchnie Michał, po uda się do swoich zadań.

Jeszcze tego samego dnia Wilczewski zwróci się do Hani ze specyficzną prośbą:

- Moglibyśmy ograniczyć nasze kontakty do zawodowych? Trudno mi z tobą rozmawiać i wciąż przypominać sobie, że już nie jesteś... moja - wydusi z siebie.

Dla Hani będzie to cios w samo serce. Ogarną ją jeszcze większe wyrzuty sumienia...

"Na dobre i na złe": Odcinek 822. Kiedy i gdzie obejrzeć?

 Zdradzamy, że 822. odcinek "Na dobre i na złe" zostanie wyemitowany w środę 10 listopada o godz. 20.55 w TVP2.

AIM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje