Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 78978
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Nowa miłość Radwana!

Już po wakacjach, w 604. odcinku "Na dobre i na złe" poznamy nowy obiekt westchnień Krzysztofa.


Reklama

Jesienią nastąpią spore zmiany w życiu Krzysztofa Radwana (Mateusz Damięcki). Do tej pory przystojny lekarz z Leśnej Góry nie miał szczęścia w miłości.

Najpierw stracił ukochaną żonę, która spodziewała się ich pierwszego dziecka. O jej śmierć oskarżył Piotra Gawryłę (Marek Bukowski).

Następnie wdał się w ognisty romans z Haną Goldberg (Kamilla Baar). Ich sekretny związek nie przetrwał jednak próby czasu.

A jesienią pracę w szpitalu rozpocznie nowa atrakcyjna pani doktor. Nazwisko grającej ją aktorki produkcja trzyma na razie w tajemnicy.

Lecz już wiadomo, że lekarka wzbudzi zainteresowanie ordynatora oddziału ginekologicznego, a z czasem skradnie jego serce.

Związek w pracy

Praca i miłość w jednej firmie? Liczne przykłady par ze Szpitala Klinicznego w Leśnej Górze pokazują, że zatrudnienie z drugą połową w tym samym miejscu raczej nikomu nie wychodzi na dobre. Choć wydawać by się mogło, że wiążą się z tym same plusy, takie jak możliwość spędzania więcej czasu z partnerką/ partnerem, lepsze wzajemne rozumienie specyfiki własnej pracy, a w związku z tym szybsza komunikacja. Niestety, są też minusy takiej sytuacji, jak choćby przenoszenie kłopotów zawodowych do domu i odwrotnie, a także negatywny wpływ na rozwój karier czy podejrzenia o czerpanie korzyści z tego, że partner/ partnerka zajmuje wysokie stanowisko w firmie.

Kodeks Pracy nie zakazuje łączenia związku i zatrudnienia, ale coraz częściej w wewnętrznych regulaminach wprowadza się specjalne zapisy dotyczące pracy par w jednej firmie. Bo czy dla kolegów z zespołu taka sytuacja będzie komfortowa? A co, jeśli związek się rozpadnie? Przed takimi dylematami staną niebawem dr Radwan i nowa lekarka Sylwia.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje